Faast Food Restaurantı Ne Kazandırır? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Faast Food Restaurantı Ne Kazandırır?

ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
15/02/2010 :  22:44:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar bir faast food ne kazandırır, içinde neler satılır, günlük ciro ortalama bir yerde ne olur, kar oranı nasıldır, sahibine ne kazandırır, karşılığında ne ***ürür, kaç personel çalışır, ortalam bir yeri işletmek çok yorucu olur mu?

Devren almak mı yoksa sıfırdan açmak mı sizce daha iyi?
Ve diğer ayrıntıları nasıldır?
İlgili arkadaşlar işin detaylarını anlatırlarsa mutlu oluruz. Herkese kolaylıklar diliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Türkiye
nkelle
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
16/02/2010 :  00:02:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Soft dondurma makineleri satan bir sirket ortagiyim. O nedenle fast food dukkanlari ana musteri kitlemiz ve bir fast food isletmesini 1 sene boyunca islettim. Acikcasi fast food dukkanlarinin okadar farkli kazanc duzeyleri var ki...Bazisi cok kazanirken bazisi kirasini zor cikarmakta. Bir fast food dukkaninin tabiki personel sayisi da dukkanin yogunluguna gore degisir.Mumkun oldugu kadar az personelle ise baslamak daha dogru olur.Calistirilan elemanlar cok onemlidir. Calisan hic kimse bu tarz islerde uzun sureli kalmayi arzu etmedigi icin eleman sirkulasyonu coktur ve elemanlari kontrol etmek ayri bir sıkıntıdır. Ama bir fast food dukkanin elektrik,su,stopaj ve kirasini cikartip kazanc birakmaya baslamasi icin gunde en az 100 musterinin dukkana girmesi gerekir. Bu ise baslarken mutlaka isten biraz anlayan birisinin yaninizda olmasina dikkat edin. Tostun, hamburgerin gec cikmasi, urunun duzgun cikmamasi(ornegin patates yag kizmadan fritoze atildiginda yag ceker) cok hizli musteri kaybina yol acar. Bu tarz islerde musterinin nezaman gelecegi belli olmadigi icin mesaisi cok uzundur ve hafta sonlari da calismayi gerektirir ve bu nedenle sosyal hayati oldurur. Bir de dukkani actiktan sonra sabir gerekir,bir dukkanin bazen musteri kitlesini olusturmasi eger taninmis bir markanin franchisenı almamışsanız,bir yildan fazla zaman alabilir. O surede kazanmadan cebinizden dükkana para aktarmanız gerekebilir. Genelde bir dükkan başarısız olduğu icin devredilir, o nedenle devralmak cok da mantıklı degildir. Ama herkesin tecrubeleri farkli olur ve umarim sizin tecrubeniz olumlu olur...

Eger fast food dukkanı acıp basarılı olursanız, size soft dondurma makineleri(Mc Donaldslarda kullanilan sundae tarzi dondurma yapan makineler) temin hususunda yardımcı olabirim. Bu tarz makineler ozellikle yeni mekanlarin tanitiminda etkili olabilmektedir. Dukkanin onunden gecen musterilere de hitap edebilme ve yerinizin ogrenilmesi imkani saglar. Urunlerımız ile ilgili bilgilere www.knh-trade.com web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
16/02/2010 :  02:17:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ufukihracat'ın garip sorularından biri daha. Sende nkelle uğraşmış cevap vermeye çalışmışsın. Yazık olmuş emeğine. Ya cevap yazmayacak ya da sırf ben cevap yazmayacak dediğim için 3 kelimeli cümre kuracak. Her kimsen böyle ucuz numaralar yapma.

ufukihracat'ın tüm mesajları.
http://www.koniks.com/search.asp?MEMBER_ID=25869
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
16/02/2010 :  11:58:16  Alıntı

sayın rterzioğlu dış ticaret gayrimenkul ve fast food tarzı bir işletmeyle ilgili soru sormanın nesi kötü
ben sizin gibi 1500 tane yorum yazmıyorum benim için dinlemek daha önemli
50 tane yazım var tek tek inceleyin
1500 ün üzerinde yazınız var ve bana böyle ucuz numara yapma diyosun
*** *** fikirleriniz belirtmeyin o zaman
kimse sizin gerizekalı fikirlerinize kalmadı
yazdığım yazıların tamamına yakını konikste giriş sayfasında yer aldı dakika da onlarca yazının yazıldğı sitede benim yazılarım girişte yer alıyor size ne oluyor anlamadım söyleyin site yönetime ne varmış yazılarımda
anladığım oldukça boş zamanınız var

rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
16/02/2010 :  17:30:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Önce hitap etmeyi öğren. Allah sana bir beyin vermiş ama içini boş vermiş. Tamam çıksın biri bana senin şuradaki yazdığın "gerizekalı bir fikirdir" desin ve nedenini açıklasın bende tamam diyeyim. Kardeş sen yanlış yerdesin. Çocuk bahçesi işine gir kendinde zaman geçirirsin.

Sen yazılarını zaten meraktan soruyorsun. Ön sayfada yer alsın diye. Plaket mi verecekler sana ? Madalya mı takacaklar ?

Kardeş sen ne idüğü belirsiz. Ne şehrin belli ne mesleğin. Geleceksin birde bana ahkam keseceksin. Aciz insan.

Ayrıca bu sana yukarıda yazdıklarımı, senin *** ve gerizekalı sözlerinden gaza gelerek yazdığımı düşünme sakın. Unutma ki anca ***lar karşısındakini *** zannederler. Sadece çok boş zamanım var diye yazdım. :)

ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
16/02/2010 :  18:37:51  Alıntı
r terzioğlı tartışlıcak adam değilsin türkiyenin çok iyi bir üniversitesinin çok iyi bir fakültesinden mezun oldum. amacım ihracatçı olmak aynı zamanda gayrimenkul dünyasıylada ilgiliyim. amacım sürekli gelir getirmesi açısından fast food olur herhangi bir sektörde bayilik olur alıp işletmek.
Asıl amacım ihracatçı olmak. Yaşadığım şehir kocaeli gebze yaşım 25, şuan alile ait bir arsayı pazarlamakla uğraşıyorum
mesleğin belli değil demişsin yeni mezunum.

rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
17/02/2010 :  13:31:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Tartışamayacağını öğrendin demek ki. Ne güzel işte üniversite bitirmişsin ama hiç bir işe yaramamış. Neyse sen gayrimenkul ihracatı yap. Bak arsanda varmış ihraç et onu. Hadi kolay gelsin.

derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
19/02/2010 :  16:19:57  Alıntı
ARKADAŞLAR KONU İLE İLGİLİ YAZIŞSAK ATIŞMADAN BİZLERDE BİLGİNİZDEN FAYDALANSAK :))
UFUKİHRACAT BENDE SİZİN GİBİ BİR FAST FOOD AÇMA GİRİŞİMİNDE BULUNMAKTAYIM.
PAKET SERVİSE AĞIRLIK VERİRSEN EN AZ İKİ ELEMAN ÇALIŞTIRMALISIN SÜRMDEN KAZANMAK DAHA MANTIKLI UCUZA SATIŞ YAPARSAN BENİM KANATİMCE DAHA FAZLA KAZANIRSIN.
NE GETİRİR NE ***ÜRÜR ONU BİLEMEM PEK MASRAFLI BİR İŞ DEĞİL KANATİMCE

Yerleşim : Türkiye / Çorlu  |  Meslek : İmalat
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
19/02/2010 :  18:29:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ben dedim soruyu soracak bir daha da ortadan kaybolacak. Bak gördünüz mü arkadaş sorusunu sordu cevabını aldı kayboldu. Yazarsa da ben yazdım diye cevap hakkı doğduğu için yazacaktır.

ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
19/02/2010 :  20:19:04  Alıntı
yahu rterzioğlu derhunter yazdıktan sonra ilk defa internete bağlandım saldırmassam olmaz mı
sayın derhunter benimde fast food işinin içyüzüyle ilgili fazla bir bilgim yok ancak biliyorum ki temizliğe dikkat edersen güven veren, nezih bir ortam olursa müşteri sıkıntısı çekmezsin kar oranının %100 ve daha üzeri rakamlar olduğunu biliyorum. ancak açmak yerine devren satınalmak daha mantıklı hatta mümkünse bir markanın bayiliğini almak çok daha iyi. bayilikte marka bilinirliği iş hacminin kat ve kat fazla olmasını sağlıyor

Purpose
Üye

Toplam 163 yazı
20/02/2010 :  00:37:24  Alıntı
Bence fastfood işinde ortak hareket edin ilk mekanı Vitosha street Sofya da ilk franchise ı izmitte açın super para kazanırsınız.Konsept konusunda sizlere yardımcı olma sözü veriyorum.
Ortak olun.
Laser shop 4 sale !!

Yerleşim : / The Planet Earth  |  Meslek : Diğer
derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
21/02/2010 :  19:32:25  Alıntı
purpose ortak olun diyorsun da benim fast food işine çok fazla para yatıracak durumum yok.
7 tl nakitim var.birazda borç lanarak 10 bin tl gibi bir paraya bu işe girmek istiyorum.
Fakat çevremdeki esnaf arkadaşlarla konuştum hiç paranı harcama bu zaman da esnaflık yapmak çokzor biraz bekle diyorlar.hele benim gibi sıfırdan esnaflığa geçmek çokzor.

Yerleşim : Türkiye / Çorlu  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.55 saniye.
15:39:06, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım