Temizlik Malzemeleri Ve Açık Deterjan Yeri Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Temizlik Malzemeleri Ve Açık Deterjan Yeri Açmak

debber
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
15/02/2010 :  11:20:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar,
İlgilenen arkadaşların fikirlerini ve önerilerini almak istiyorum cadde üzerinde bi ufak dükkan tutup açık deterjan kapalı deterjan temizlik malzemeleri olarak bir çok çeşit bulunabilecek biyer yer açmak istiyrum kar durumu nedir bu işte kazandırırmı büyük marketlerden ziyade insanlar böyle yerlere nasıl bakıyorlar kredi kartı pos makinam var aktif olarak yani kredi kartıda geçicek 300 metre ilerimizdede büyük bir market var ürünleri onlardan daha düşük satabilirmiyim yani fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Bütün Koniks Ailesine Saygılar...
Crasy

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
15/02/2010 :  12:12:55  Alıntı
selam.Daha önceleri 70 m2 civarında böyle bir yer açtık,fakat ne kadar ucuz verirseniz verin halk illaki avm lerden alıyor,çünkü alışverişte temizliği ayırıp gıdayı alıp,size temizlik almak için gelmiyorlar tümünü aynı avm den alıp çıkıyor.2.si hergün avm lerin fiyatlarını takip etmeniz gerekir,siz ucuz satarken avm insört yapıp sizden çok aşağıda satar,sizde sıkıntı yaşarsınız.bence girmeyin derim ben kapatmak zorunda kaldım.saygılar....

Yerleşim : Türkiye / Burdur  |  Meslek : Serbest meslek
muspek
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
16/02/2010 :  11:40:10  Alıntı
Selamlar.
Bir arkadaşım bu işi Ankara'da yapıyor."Karya15" isimli arkadaşın dediğini benim arkadaşımda söyledi.Büyük marketlerle rekabet etmeniz imkansız.Bu iş 10 sene önce çok popülerdi.O zamanlar ne koysanız satılıyordu.Bazı uyanıklar o yıllarda ürünlerin kalitesini çok düşürdü.Pek çok insan mağdur oldu.Bu nedenle açık deterjan işinin imajı bozuk.Benim arkadaşın başka yan gelirleri var.Yani bu işi biraz da adres belli olsun diye yapıyor.Siz belki bir minübüsle bulunduğunuz şehrin kenar semtlerine yada yakın köylere satış yapabilirsiniz.Onun haricinde bu iş zor.
Hayırlı günler.
M.P.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Kimyager
debber
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
16/02/2010 :  13:15:23  Alıntı

hmm tşk ederim düşünüyorum hala yorumlarızı izlemekteyim arkadaşlar
Crasy

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
korkmaz16
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
17/02/2010 :  10:18:50  Alıntı
arkadaşım türkiyede merdiven altı imalathaner ortaya cıktıkca halkımız her şeyden korkar oldu kimse saglıgın pazarlıgını yapmas onunu için halk markalı ürünlere yöneliyo sen ne kadar ucuz satarsan sat para kazanamassın bence benim fikrim bu kendim kimyacıyım temizlik mazemesinin 50 ceşidinide üretiyoruz ama acık satıldımı millet kötü sanıyo aslında hepsi aynı ama bunu millete anlatamassın arkadaşım
korkmaz

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
HALİM
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/02/2010 :  15:00:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
slm üretim sizinmi mardindede düşünürmüsün üretimi
DEĞERSOY ULUS.NAK.LOJ.PETROL GIDA TAŞIMACILIK

Yerleşim : Türkiye / Mardinturkey  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
HALİM
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/02/2010 :  15:04:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
slm ben mardinde halim aksoy temizlik deterjan üratimi hakkında fikir beetan edecek yada üretim kabiliyeti olanlar den bilgi tecrübe ortaklık bekliyorum
0533 62 000 65

HALİM
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/02/2010 :  15:06:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ayrı ca nakliye şirketim var yükünüz varsa yurtdışında c2 yetki belgem var ilginize halim aksoy DEĞERSOY NAK.LOJÇSAN VE TİC.LTD.ŞTİ 0533 62 000 65 MERSİN /TURKEY

HALİM
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/02/2010 :  15:09:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
TIR aramak isteyenler bizi arasınlar yetkilievrak c2 begesiyle geniş filosuyla 25 özmal 42 kiralık filosuyla hizmetinizde DEĞERSOY ULUS.NAK.TURZ.LOJ.PETROL GIDA LTD.ŞTİ saygılarımızı sunarız.....0533 62 000 65 A. HALİM AKSOY çalıştığımız ülkeler ırak suriye gürcistan balkan orta asya ortadoğu ülkeleri .......

korkmaz16
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
17/02/2010 :  15:26:04  Alıntı
halim özel msj attım arkadaşım
korkmaz

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
comandante1453
Üye

Toplam 223 yazı
02/04/2010 :  23:34:15  Alıntı
Yakın zaman da bu işi bende düşündüm.Abimle beraber böyle bir yer devralacaktık.Yer çok iyiydi fakat ortaklar arasında sorun olduğu için devrediliyordu.Bize göre hakkıylada işletilmiyordu.Neyse...

İkimizinde bu sektörde iyi tanıdıklarımız var.hem firmalarda hemde aynı işi yapan arkadaşlarımız var.Biz bile bu işi yaparken bi kere daha düşünüyoruz.

Bu işi tek başına yapamazsın.Hem piyasada hem dükanda adamın olacak aynı zamanda bu işin toptan satışını yapacaksın.

Yoksa iyi fiyata mal çok zor bulursun.Sen elindeki domestosu bitirene kadar büyük marketler 3 kere insert e bu ürünü koyar.

Bu işi yapan adamlar spotçulardır.Yani nakit parayla çalışırlar.yüklü alırlar ve bi kaç günde bi tır malı satarlar.

Diyorsan çevren var.Spot için nakitimde var.Gir derim çok kral para kazanırsın.

Ama belli bir iki toptancıdan mal alıp mahalle arasında yapılacak bi iş değil.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
filfil06
Yeni Üye

Toplam 60 yazı
03/04/2010 :  00:24:57  Alıntı
deterjan üretiminde bişey yok gecede 20 ton üretirsin istesen zaten %95 su. önemli olan satmak varsa market zinciri olan bir dayın tahminim yoktur hiç düşünme hemen gir derim.
SIRADAN OLMAK EN TEHLİKELİSİDİR...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İmalat
umitkaragoz1988

Üye

Toplam 135 yazı
05/11/2013 :  04:17:16  Alıntı
bende bu işe girmeyi düşünüyorum. tanıdık fabrika ve firma sahipleri var. şuanda 3 fabrika 2 restoranla görüştüm. her ay bende temizlik ürünleri alıcaklarını söylediler. daha bi kaç tane daha bağlayabileceğimi umuyorum. kendi boş dükkanımda var mahalle arasında depo niyetine kullanıcam. sizce ben bu koşullardabu işr girmeyi deneyebilirmiyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
fars_59
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
10/12/2014 :  04:03:38  Alıntı
Merhabalar Tekirdağ Merkezde yaşıyorum kamu personeli olarak görev yapıyorum daha önce ticari geçmişimiz oldu üniversite felan derken askerliği geçiştirdik mevcut kredilerim askere gitsem maaş alamayacağımdan dolayı ödemelerim askıya kalacak bundan dolayı bedelli askerlik yapmak zorundayım.
Ww Caddy aracım var Toptan Endüstriyel Temizlik Ürünleri satışı yaptım daha önce bu iş üzerine veya gıda üzerinde sıcak satış yapabileceğim bir ek iş arıyorum vardiyalı çalışıyorum mevcut işimde esnek çalışma saatlerim mevcut; ek iş yapmak için gerekli zamanım var, potansiyel var girişimci bir ruha sahibim, yeniliklere açığım kendi bildiğim iş üzerinde pazarlayamayacağım ürün yoktur. Üretici firmaların desteğini bekliyorum. çok fazla bir para beklentim yok benim aylık belli kredi taksitlerimi ödeyebiliyim yeterli firma elemanı olarak çalışırım bayisi olur farketmez hem ürünlerinizi geniş yelpazede dağıtımını yaparım yeni bir pazar açılmış olur kendinizin bu bölgede gerçekleştirmek istediğiniz pazarı bir pazarlamacıya araç sigorta para ve yapacağınız yatırımla ancak bir nebze yol alabilirsiniz benim zaten hali hazırda mevcut müşteri potansiyelim ve geniş çevrem mevcuttur. Tekirdağ merkez il ve ilçeleride dahil olmak üzere sadece bildiğim işi yaparım Endüstriyel temizlik ürünleri gıda plastik temizlik kağıtları ve sarf malzemeleri sıcak satış yaparım al gülüm ver gülüm destek verecek yeniliğe açık firmalar cevaplarınızı bekliyorum.
Herkese iyi çalışmlar diliyorum
ticarette her zaman bir çıkış noktası vardır.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Memur
ictemizlik
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/03/2015 :  18:35:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merabalar,temizlik malzemesi satan spotçularla nasıl irtibata geçebilirim
0541-2141858
hüseyin İÇCAN

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Satış / Pazarlama
snelman
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
03/01/2016 :  16:54:36  Alıntı
uygun fiyata ambalajı hasarlı deterjan satışımız vardır (Ariel -alo-persil-tursil )
salihturan_@hotmail.com...

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : İşsiz
zorlumarket23
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
10/01/2016 :  09:01:57  Alıntı
fiat alabilirmiyim snelman zolumarket23@hotmail.com
zorlumarket23

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Esnaf
Deterjan_Alım
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
13/12/2017 :  14:15:43  Alıntı
Merhabalar, bu işi yapmak isteyen kişilere fabrikadan çıkışlı kaliteli birçok okul,hastane,cezaevi vb.. yerlerle çalışan kaliteli ürünleri fiyatına uygun şekilde gönderim sağlayabiliriz. iletişim:05393057955

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
kızılkaya
Üye

Toplam 180 yazı
25/09/2018 :  20:15:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar ben açık veya sevkiyat sırasında yırtılmış veya patlamış toz matik..çamaşır deterjanı arıyorum.05541181809

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.97 saniye.
15:47:02, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım