Batum - Gurcistan Danismanlik - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Batum - Gurcistan Danismanlik

S S POYRAZ LTD
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
03/02/2010 :  10:07:20   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar...
Arkadaslar uzun bir aradan sonra tekrar aranizdayim.
18 Haziran 2009 tarihinden beri Batumdayim bir CAFE BAR actim isler pek ic acici degildi,suan ise bir ofis tutarak S S POYRAZ LTD danismanlik burosunu acmis bulunmaktayim,bu ofiste sirket kurulumu,evrak takibi,gumruk sorunlari,is yeri temini,kiralik ev vs... islerini ekip olarak yurutmekteyiz,Bu ulke hakkinda her turlu bilgiyi bu ofisten edinebilirsiniz,is yapmak isteyen ilgililere duyrulur...
Telefonlarim 00995 913 18 995 ve 00995 913 13 801
msn adresim s_s-poyraz_ltd@hotmail.com ve swpoyraz@hotmail.com
S&S POYRAZ LTD BATUMİ-GEORGİA

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • gokhan6464
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    18/06/2011 :  14:25:33  Alıntı
    merhaba
    yün yapağı temin edebilirmisiniz gürcistandan

Yerleşim : Türkiye / Uşak  |  Meslek : Esnaf
    selcukksk35
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    20/06/2011 :  00:29:56  Alıntı
    oradan alınıp burada pazarlamasını yapacağımız nedir bilmem.peki gürcistana kuru üzüm incir v.s. yollasak ona müşteri bulabilirmisiniz selcukksk35@hotmail.com adresine mail atarsan karşılıklı değerlendirme yaparız

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Gıda
    mesutpazarlama
    Üye

Toplam 279 yazı
    20/06/2011 :  00:40:02  Alıntı

slm
    tuğla ihracatı yapabilirmiyiz
    birde orada elma çok diye duydum elma fiatı alabilirmiym

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    hcingir
    Üye

Toplam 120 yazı
    31/08/2016 :  22:59:03  Alıntı
    Gürcistan'dan Türkiye teslimi oradan talep ettiğimiz malları tedarik edip getirebilecek arkadaşlar varsa bana ulaşabilir mi? hcingir@yahoo.com watsap: +996 700 602819 Tr. no: +90 505 2398238
    hcingir

Yerleşim : Kırgızistan / Bişkek  |  Meslek : Emekli
    milksop
    Yeni Üye

Toplam 22 yazı
    01/09/2016 :  10:01:30  Alıntı
    Bende gürcistandan toplu araba parçası bakıyorum. varsa türkiye teslim yapan bana ulaşsın.
    engineren85@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    gunaydin
    Yeni Üye

Toplam 92 yazı
    25/09/2016 :  12:20:17  Alıntı
    Tek tek yada ufak partilerde araba parçası olabilir de toplu parça zor iş hocam malum kapı sıkıntılı

Yerleşim : Gürcistan / Batumı  |  Meslek : Ticaret
    emrenemutlu
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    25/09/2016 :  15:46:45  Alıntı
    Merhabalar,

Biz araç bakım spreyleri üretiyoruz. Örn : Fren temizleme spreyi, antifreeze, motor temizleme vs. 6 ay önce ihracata başladık. Gürcistan pazarınada girmeyi düşünüyoruz. Her türlü teklife ve yardıma hazırız.

+90 532 509 32 36
    emrenemutlu@outlook.com
    Best Regards,
    Ismail Emre Nemutlu

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : İthalat / İhracat
    Dubniyumkimya
    Yeni Üye

Toplam 18 yazı
    08/01/2017 :  00:53:54  Alıntı
    Merhabalar,,

Kozmetik, oto grubu, yag grubu ve reçel gibi kendi ürettiğimiz ürünler

Yurt dışı pazarına girmek istiyoruz.

Bu ürünlerin satışında bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar uekimya@gmail.com üzerinden bizimle iletişime geçmelerini bekliyoruz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Kimyager

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.36 saniye.
    08:37:55, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım