Tavuk Doner,pilavcilik Veya Cigkofte - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tavuk Doner,pilavcilik Veya Cigkofte

cosmos777
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
18/11/2009 :  02:47:19 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

bu uc fikir arasinda kaldim ucude gayet iyi getirisi var.
fakat gerekli deniyimim yok. sizce su zamanda hangisi daha cok gelir getiri ve kazanma sansimi yuksekte tutar. ve siz olsaniz hangisini secerdiniz? yorumlarini ve dusuncelerini bekliyorum?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
fromisland
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
18/11/2009 :  22:29:51  Alıntı
Yeterli deneyimim yok demissin, ama ucununde gayet iyi getirisi var demissin. Bu iste bir yanlislik var bence
Nothing venture, nothing gained.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
UTKUULUER
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
19/11/2009 :  00:50:42  Alıntı
en iyisi pilav işi bence bir dükkan tut küçük pek birsey gitmez zaten yanında gercek yayık ayran

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
cosmos777
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
20/11/2009 :  00:33:10  Alıntı

deneyimim yok derken bu islerden hic birini yapmadim sadece ucununde iyi getirisi oldugunu biliyorum onedenle dedim
sizin fikirlerinizide bu sekilde alarak bilgi deneyimine sahip oluyorum ortak gorus iyi sonuc verir herzaman simdiden tsk.ler

gkhanakman
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
22/11/2009 :  20:28:23  Alıntı
dönerciliğin çiwisi çıktı ve sadece yılların markası olan dededen oğula süre gelen dönerciler ciddi iş yapıyor yoksa normal bi dönerci günden 3 kg eti bitiremio ,
çiğ köfte işide çok yaygınlaştı o iştede insanlar hijyene çok dikkat ediyo özellik çiğköfte için ,
bence pilavcılık ! ama bütçen ne boyutta dükkan falan mı açmayı düşünürsün yoksa seyyar pilavcılıkmı yaparsın sana kalmış ,
ama dükkan olsun dersen en azından 1 tane personelin olcak sigortası kirası elektriği tüpü suyu ıvırı zıvırı + ilk açılış maliyeti bi masa sandalye boya badana wc fln hepsi bütçeyle alakalı işler
Beklenen gün gelicekse , çekilen çile kutsaldır.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm
cosmos777
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
23/11/2009 :  01:15:39  Alıntı
gokhan 3 kilo eti bitiremiyor diyorsun bu biraz fazla abarti kacti ama yinede saol yorumun icin...pilav isinde dedigin gibi daha iyi olur sanki bana da oyle geliyor cok iyi kar biraktigi kesin sormak istiyorum bir pilavci dukkani acmak icin nekadarlik bir sermaye gerekli sanirim senin bu konuda bilgin var oyle dusunuyorum bana fiyatlar hakkindfa bir bilgi verirmisin ?

UTKUULUER
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
24/11/2009 :  01:44:13  Alıntı
Benim düşüncem 10 bin tlye açılır yalnız başlangıç olarak işyerinin kira + depoziti katmazsak, bunun miktarı açacagın bölgeye semte göre değişir tavsiyem orta gelirli olan insanların bulundugu ve kalabalık olan bir semt

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
kurtxxx
Üye

Toplam 218 yazı
29/11/2009 :  14:07:02  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - cosmos777
gokhan 3 kilo eti bitiremiyor diyorsun bu biraz fazla abarti kacti ama yinede saol yorumun icin...pilav isinde dedigin gibi daha iyi olur sanki bana da oyle geliyor cok iyi kar biraktigi kesin sormak istiyorum bir pilavci dukkani acmak icin nekadarlik bir sermaye gerekli sanirim senin bu konuda bilgin var oyle dusunuyorum bana fiyatlar hakkindfa bir bilgi verirmisin ?

Pilav işi yapabilmen için pilavı tutturabilmen gerekir bu bence dükkan açmaktan daha önemli, lezzetli pilavı tutturabilirsen hiç dükkan açıp masrafa girme seyyar yap
Çok yorgun çok yalnız olabilirim
AMA ASLA ÇARESİZ DEĞİLİM...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
hyadas_15
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
11/12/2009 :  17:09:22  Alıntı
dostum ben çiğkofte ısıne gır derım ama bulundugun yer neresı cıgkofteyı her bolgede tutulmaz. ben kendım malatyalıyım her sene gıder gelırım. bır tandııgım cıgkofte ısıne gırdı ve 3sene ıcınde 7.dukkanını actı ve paraya para demıyor. ama dedıgım gıbı bulundugun bolge cok onemlı bence ve bulundugun yerde cıgkofte yenılıyor sevılıyor ıse bır dukkan tutup herseyı ortada herkezın gozu onunde yapmalısın. Benım dedıgım yerde adam dukkanı pasajın ıcınde koymus dukkanın onune koca bır cıgkofte tepsısı herkezın gozu onunde yoguruyor ve herkez ıcı rahat yıyıyor. ve yoresel kıyafetler yanı sıra gecesı kıyafetlerı gıyıpte sıra gecelerındekı muzıklerı caldırıyor yanı anlıyacagın tam bır sıra gecesı gıbı yapmıs ve manyak tutuldu. bence ıyıce bır arastır dusunursen sana dahada yardımcı olabılırım.. hyadas_15@hotmail.com---yolun acık olsun ınsallah---
.

Yerleşim : Türkiye / Karışık  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.25 saniye.
12:47:43, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım