Seyahat Acentası / Turizm Acentası Ortak Arıyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Seyahat Acentası / Turizm Acentası Ortak Arıyorum

marmara34
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
19/10/2009 :  17:30:19 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,

istabul Ataşehir'de faaliyete yakında geçecek olan acentama ortak arıyorum.

kendi sermayem var, aynı oranda sermaye ile ortak olmak isteyen, seyaht acentası tecrübesi olan bay/bayan ortaklar benimle irtibata geçebilir.

enformasyon memurluğu yabancı dil belgem mevcuttur,
mekan neredeyse hazırdır, tadilatı sürüyor.
merkezi bir lokasyondadır, ataşehir belediyesine yakın, sosyoekonomik olarak değişime uğrayan ve bu sektör için epey bir açığı olan yerdedir mekan.

A belgesi için henüz başvurulara başlamadım, tadilatın bitmesini bekliyorum, ancak kurban bayramına kadar yetişme ihtimali var.

ilgilenen arkadaşlar bana ulaşırsa daha detaylı görüşebiliriz.

bu arada ortak olacak kişiler,

payına düşen sermayeye sahip olmalı,
turizm sektöründe tecrübeli olmalı,
dürüst ve çalışkan olmalı,

İlgilenenlere Şimdiden Teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / istanbul  |  Meslek : Diğer
turkuaz6109
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
19/10/2009 :  21:22:59  Alıntı
Aklımın herzman bir köşesinde yapmak istediğim bir iştir bu. Ama şuanda hem yaşadığım yer hemde imkanlar olumsuz. İnşallah istediğiniz bir ortağı bulup başarılı olursunuz.
Hayırlısı olsun şimdiden.
KİM KAZANMAZSA BU DÜNYADA BİR EKMEK PARASI,
DOSTUNUN YÜZ KARASI DÜŞMANININ MASKARASI (M.AKİF ERSOY)

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
marmara34
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
19/10/2009 :  21:47:44  Alıntı
teşekkür ederim turkuaz6109,

ortak konusunda hem seçici hemde mecburi değilim o nedenle açıkca belirttim. sitede çıkan bir çok yazıda olduğu gibi hayallerin değil gerçek bir işin içindeyim o nedenle yeniden belirteyim, bu iş dalında tecrübesi olan, aynı oranda sermaye katabilecek, işi sahiplenecek dürüst biri varsa tanışalım, anlaşırsak ortaklık kurarız.

ayrıca belirteyim, yazılı olmayan hiçbirşey yapmam, disiplinli ve düzenli biriyimdir.
ortak bile olsak, çalışma saatleri, aylık ücretler belirlenir, her türlü gelir ve gider kaleme alınır.

bir de, yurtdışı eğitim danışmanlığı aynı çatı altında yapılcaktır, ben ağırlıklı olarak bu işle ilgilenicem eğer ortak bulursam, yani esasen iki farklı alanda ortaklık gibi bir şey (ayrıca masrafı yok).

Herkese iş hayatında başarılar.

cemalerd
Üye

Toplam 144 yazı
20/10/2009 :  11:11:17  Alıntı

Sn.Marmara34,

Bende Ataşehirde ikamet etmekteyim,

Girişiminizle ilgili görüşmek isterim,

hafta sonu uygun olabilirmisiniz cumartesi veya pazar?

Saygılar,

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
gokhankasarci
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
20/10/2009 :  12:30:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Açmayı düşündüğünüz acentanın malimüşavirlik işleri konusunda sie yardımcı olabilirim
"Anılmaya değer bir hayat sürmek ve erdemli bir insan olmak, bize çeşitli vesilelerle dayatılan 'herkes' ya da 'hiç kimse' olmayı bilinçli bir şekilde reddetmekle başlar"

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
emre80
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
20/10/2009 :  14:06:41  Alıntı
marmara34 hayırlı olsun. tek eksik sermaye
Y. Emre YILDIZ

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
marmara34
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
20/10/2009 :  15:11:58  Alıntı
emre80, maalesef sermayesi olmayan insanın işe kendini vermesin, riskleri minimize etmeye çalışması çok zor olu ve benim riskimi arttırır, yani maalse.

gokhankasarci, malimüşavirim, avukatım ve iç dekorasyon için mimarım var, yani benim herhangi bir konuda yardıma ihtiyacım yok kesinlikle, yinede ilginize teşekkür ederim.

cemalerd, ilgilendiğiniz için teşekkürler, gerekli şartlara uygunsanız, yani payınıza düşe nsermayeyi katabilecekseniz ve turizm tecrübeniz varsa görüşebiliriz.

keyf-ul_alem@hotmail.com adresine , ya da burdan mesaj yollayabilirsiniz,

marmara34
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
23/10/2009 :  15:56:16  Alıntı
ilgilenen arkadaşların lütfen bu işle ilgili tecrübesi olsun, laf olsun diye irtibata geçmeyelim :) teşekkürler

alize38
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
05/11/2009 :  23:44:26  Alıntı
ilanınızla ilgili telefon numarası alabilir miyim
teşekkürler

alize38@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
DAGET46
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
11/12/2009 :  03:10:06  Alıntı
SLM .. BASARILAR...GORUSELIM DAGET46@MYNET.COM
FRANSADA BAYIM OLSUN DIYENLER?????

Yerleşim : Fransa / Belfort  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.64 saniye.
00:04:31, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım