Türkiye, Kazakistan, Sudan Vb. - İş Geliştirme - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türkiye, Kazakistan, Sudan Vb. - İş Geliştirme

girisimci2
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
30/07/2009 :  00:11:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Sevgili arkadaşlar,

Bir bilgisayar mühendisiyim ve bir süre önce kendi şirketimi kurdum.

Uzun yıllardır Orta Doğu'da çalışıyorum ve belli bir tecrübe ve bilgi birikimi edindim.

Yazılım geliştirme ve coğrafi bilgi sistemleri başta olmak üzere, her türlü bilişim projesinin altından kalkabilecek deneyim ve birikimimiz var. Araç takip sistemleri ve akıllı ekranlar (saha ekibini yönetip izleyebileceğiniz, iş emirleri verebileceğiniz ekranlar, GSM şebekesi üzerinden çalışırlar) lanse etmek üzere olduğumuz ürünler.

Genel olarak aslında bir sistem entegrasyon firmasıyız. Mevcut çözümleri bir araya getirip, bir arada çalışmalarını sağlıyoruz, arada geliştirilmesi gereken küçük yazılım kesimlerini de geliştirip, anahtar teslim proje sunuyoruz.

Bilişim, coğrafi bilgi sistemi ve proje yönetimi konularında eğitim hizmetlerimiz de 3 ay içerisinde verilmeye başlanacak.

Türkiye'de yeni olduğumuz ve piyasayı tam bilmediğimiz için, iş geliştirmekte zorlanıyoruz. Bu konuda ciddi bir yardıma ihtiyacımız var.

Bununla birlikte, yurtdışı tecrübemizi, yine yurtdışında değerlendirmek istiyoruz ve bu bağlamda, Kazakistan'ı hedef ülkelerden biri olarak seçtik.

Kazakistan'daki bilişim sektörü hakkında bilgi verebilecek arkadaş var mıdır? Orada bağlantı yapabilecek, 3-4 gün ziyaret etsek bize 10-15 üst düzey toplantı ayarlayabilecek, potansiyeli ve bağlantıları olan arkadaşlarla tanışmak ve iş birliği yapmak isteriz.

Yaptığımız çok kapsamlı olmayan araştırmalar sonucunda, Sudan'ı da bilişim sektörü gelişimi açısından listemize ekledik.

Yukarıdaki isteklerimiz, elbette Türkiye için de geçerlidir.

Hatta bu istekleri başka ülkelerden sağlayabilecek arkadaşların da bizimle temasa geçmelerini istiyoruz.

Yeni kurulduğumuz için iş bitirme belgemiz yok. Bu yüzden, hazır alınmış ya da yakında alınması muhtemel projelerde altyüklenici olmak, bizim için şu anda daha uygun bir model olarak gözükmektedir.

Kısacası, Türkiye, yukarıda saydığım ülkeler ve diğer potansiyel ülkelerdeki iş geliştirme faaliyetlerimiz için yardımcı olabilecek, potansiyeli olan arkadaşlar ya da firmalar arıyoruz.

Bu bir iş ilanı değildir, iş birlikteliği ilanıdır.
Hepinize iyi çalışmalar.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • astana
    Üye

Toplam 305 yazı
    30/07/2009 :  10:14:07  Alıntı
    Sayin girisimci2,
    Kazkistan hakkinda en iyi bilgiyi KATIAD ( kazak türk is adamlari dernegi)`den alabilirsiniz.
    www.katiad.kz
    Size hem yardimci olacaklardir hemde baglanti saglayabilirler.
    saygilar

Yerleşim : ALMANYA / Münster  |  Meslek : Serbest meslek
    girisimci2
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    30/07/2009 :  10:24:54  Alıntı
    Teşekkür ederim bilgiler için, hukuk müşavirim aracılığıyla biz kendileriyle zaten irtibata geçtik ve bir sonuç alamadık maalesef şimdiye kadar.

Tekrar deneyelim, belki bu sefer bir sonuç alabiliriz.

Selamlar.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
    astana
    Üye

Toplam 305 yazı
    30/07/2009 :  10:59:50  Alıntı

tanidik cok kisi var,ama ben size bir tel veriyorum,bir arayin sorun,kendisinin restauranti vardir,muhakkak yardimci olacak kisiler vardir.
    Mustafa Bey, tel. 0077014076699

Yerleşim : ALMANYA / Münster  |  Meslek : Serbest meslek
    Fatihok
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    30/07/2009 :  10:59:59  Alıntı
    12 Yildir Kazakistan'dayim. Bir insaat sirketinde Bilgi islemci olarak calismaktayim. Bugun isimin songunu. Size burada yardimci olabilecegimi dusunuyorum. Buradaki - Almaty- bilisim sirketlerinin cogu ile az da olsa bir iliskim olmustur. Yuz yuze konusmak daha iyi olur kanimca. Cep telefon numarami veriyorum. +7 702 2374556
    Elbet bugunlerde gececek

Yerleşim : Kazakistan / Almaty  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    okaniska
    Yeni Üye

Toplam 5 yazı
    30/07/2009 :  11:09:06  Alıntı
    Katiad ın kendine faydası yokki başkasına faydası olsun...

Yerleşim : Kazakistan / Almatı  |  Meslek : Diğer
    Fatihok
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    30/07/2009 :  11:24:53  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - okaniska
    Katiad ın kendine faydası yokki başkasına faydası olsun...

Aynen katiliyorum
    Elbet bugunlerde gececek

Yerleşim : Kazakistan / Almaty  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    ata2521
    Yeni Üye

Toplam 44 yazı
    05/08/2009 :  17:52:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    mrhabalar ankarada her türlü ag-og elektrik malzemeri satışında eren enerji a.ş. olarak faaliyet göstermekteyiz.yurtdışına yönelmek için kendimize partner arıyoruz bulunduğu ülkede elektrik sektöründe çevresi olan işi birlikte yapabileceğimiz ortaklar ilgilenenler ile irtibata geçebiliriz.
    mail: ata2521@mynet.com (msn)
    tel: 0 312 395 21 01

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Elektrik / Elektronik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.29 saniye.
    01:04:18, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım