Kırpidesi Su Böregi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kırpidesi Su Böregi

ducatu_34
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
16/03/2009 :  15:29:18 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

slm arkadaşlar öncelikle cok güzel bir site emegi gecen herkese çok teşekkür ederim . benim dükkanım var ama ne iş yapcama henüz karar vermedim ama aklımda olan bir iş var burda tecrübe sahibi arkadaşlar dan yardım bekliyorum düşüncem kırpidesi işi bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum
z a

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
jeansteam
Üye

Toplam 339 yazı
16/03/2009 :  18:56:35  Alıntı
sn ducatu 34
Dükkanınız kaç m2 ve hangi semtte, çevrede okul, resmi daire iş merkezi falan varmı?
sadece tek bir ürün riskli olur kır pidesi yanında güveç ve börek'te satabilirsin hepsinin müşterisi ayrı.
.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
ducatu_34
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
16/03/2009 :  19:45:12  Alıntı
jeansteam kardeş dükkan 25 metrekare köşe başı ist anadolu yakası cevizlide düşüncem kırpidesi poca cüveç kürt böregi düşüncem bu şekilde ama işi bilmiyorum şimdi insanlar diye bilir işi bilmiyosan hiç bulaşma ama yapcak bir işim yok dükkan kendimin en azından kira derdim yok diye düşünüyorum
z a

jeansteam
Üye

Toplam 339 yazı
17/03/2009 :  09:42:48  Alıntı

Kira olmadımı ne işyaparsan yürür.
Şu anda Türkiye işçi cenneti hangi şartlarda istiyorsan usta bulabilirsin gazeteye ilan ver 200 kişi başvurur hepsiyle görüşme yaparsın ve telefonlarını alırsın uygun gördüklerinide ileride lazım oldukça ararsın yedek usta arşivin olmuş olur.
Bu işlerde sağlam adam bulmak önemli başka biryerde 3 kuruş fazla verene giderler onun için usta arşivi kuvvetli olması lazım.
zaten 1 usta sana yeter kasa ve servis işlerinide kendin yaptınmı tamam gıda işi ölmez ne kadar kriz olursa olsun insanlar yemek zorunda sabahları 5 dk fazla uyumak için millet kahvaltı yapmadan evinden çıkıyor ve yol üstünde hangi börekçi varsa ilk adres orası.
İyi şanslar allah utandırmasın..
.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
ducatu_34
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
18/03/2009 :  00:39:20  Alıntı
teşekkür ederim jeansteam yorumların için aslında benim merak ettigim karmarjı ne kadar yani bir kırpidesi kaçliraya maal oluyor bir pogoca kaca maal oluyor dükkanı acar ken ne kadar masraf gidiyor benim merak eddigim bunlar senin bilgin varsa yardıncı olursan sevinirim şimdiden teşekkür ederim ALLAH herkesin yar ve yardıncısı olsun
z a

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.94 saniye.
14:36:10, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım