Bakkalda Ekstradan Ne Satabilirim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bakkalda Ekstradan Ne Satabilirim

dakika01
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/03/2009 :  20:02:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Bakkal bi arkadaş var.
bazı urunler al bakkalım da satayım karını paylasalım diyor.
satabilecekler hakkında fikriniz warmııı mesala çorap nasıl olr.?
yada baska birşey

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
ekonomist63
Üye

Toplam 116 yazı
09/06/2009 :  11:30:21  Alıntı
selam kardeşim bakkal dükkanınızda pamuklu şeker üretime yapan kişlerden pamuklu şeker alıp dükkanınızda satabilirsiniz
RRRRRRRRRSSSSSSS

Yerleşim : Türkiye / Şanlıurfa  |  Meslek : Öğrenci
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
09/06/2009 :  16:34:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çorap herkes satıyor arkadaşım ama olmaz diye birşey yok. Biraz çorap al dene satabilir. Edirne'ye yakın olsaydın sana dondurma önerirdim çokta iyi satardın. Haftada 2 dolap boşaltırdın. Eğer çok müşterin varsa.

Mesela Oslamlı Sucukları var. Neredeyse tüm Marmara'da ünlü. Edirne'ye yakın bir köyde yapılıyor. Çok muhteşem sucuklar. İstanbul'a da seferleri var. Onlardan satmayı dene. Özel müşteri kazanabilirsin.

Yaz geldi sinek savar bol bol bulundur elinde.
Dolapları dışarı çıkarabiliyorsan mutlaka çıkar.
Efen Bira ve benzeri ürünlerden destek almayı unutma. Hediyeli ürünlerinden mutlaka iste. İstemezsen vermezler.

Kola ve suyu toptan al. Özellikle Coca cola ve damla su. Eğer yüklü alım yaparsan büyük indirimler yaparlar ama teklifinde ısrarlı olmazsan veremeyebilirler. vs... vs...

Şimdilik aklıma gelen önerilerim bunlar arkadaşım.
Kolay gelsin. Hayırlı işler.
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
huyhuyhuy
Üye

Toplam 2981 yazı
09/06/2009 :  16:46:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Dükkan önüne,bir buz dolabı , ve hazır markalı dondurmalardan koy. (yaz için )
kışın ne yapacağım , dersen , başka bir yer bul kendine nasıl olsa kışa kalmaz , bozuşursunuz. Dükkan dükkan üstünde olur mu ? Dene başarılı olur da devam ederseniz . Bize de söyle, ve ben ilk tebrik edenlerden olmak isterim.
ismail karagülle

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
KaPTaN_BoY
Üye

Toplam 152 yazı
09/06/2009 :  17:57:47  Alıntı
Merhaba Sn : Dakika01

Bu konu hakkında öncelikle şunu belirtmeliyim.Bulunduğun bölge çok önemli.Şimdi bakkalda herşeyi satabilecegin yerlerde var satamayacagın yerlerde var.Örnek: Bigün anadolunun bi köyünde gezerken gördüm bakkalda giyim bile vardı ama tabi oraya göre misal giyim magazası olmadıgı için satış yapabiliyordu.Ama şuvar senin bulundugun bölgede neye ihtiyac var.Örnek deniz kenarıdır mayo.şort , dondurma satarsın.Kısacası bu araştırmayı burda değilde etrafındakilere sorarak yap.

İş hayatında başarılar.

Tşk.

iyi çalışmalar.
ÇALIŞAN DEMİR PASLANMAZ...!!!
Gazeteci
birolcolak1985@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
nakom
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
09/06/2009 :  21:40:42  Alıntı
MUHAKKAK CİDDİYE ALIN VE ARAŞTIRIN VE ÖYLE KARAR VERİN
ÇOK UZAKTA DEYİL PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Burada Amaç Önce Üye olmak sonra üye Toplamak Üye olduktan sonrada Size gelen Katalokdan ürün satmak Ürün satmak içinde sizlere şu kadadar ürün alacaksın diye bir mejburiyet yok sadece kendi ihtiyacınızı karşılama için bile üye olabilirsiniz sadece üye yapmakla çok iyi paralar kazanabilirsiniz mesela senede 250 bin lira gibi
EROL ÇORAP ile ilgili 4 hatırlatma
1 - 60 YTL'den başka hiçbir masraf yoktur.
2 - Kargo ücreti firma tarafından ödenmektedir.
3 - 60 YTL'lik paketi bir kere almak yeterlidir. Sürekli alacağız diye bir zorlama yoktur.
4 - Tahsilatı ve teslimatı firma yapacaktır. Bizim yapmamız gereken, sadece üye kaydını firmaya bildirmektir.
Ben Ne kadar anlatsam anlatayım Ama siz ginede Araştırın Önce Aşağıdaki Linki
TIKLAYIN ve Videoyu İzleyin
http://www.google.org/ref.aspx?rcn=35130
Ev hanımları,Ünüversite öğrencileri,İşi olmayan herkes Tam sizler için bir iş fırsatı
SİSTEME KAYIT OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BİZLE İRTİBATA GEÇMEYİ LÜTFEN UNUTMAYIN SİSTEME KAYIT OLURKEN AŞAĞIDA Kİ LİNKİ KULLANMAYIDA UNUTMAYIN
Erol Marketing Sistem ile Muhteşem GelirFırsatı
Ek Gelir
Maddi Özgürlük
Kendi İşine Sahip Olmak
Daha Fazla Boş Zaman
Bireysel Gelişim
Başkalarına Yardım Etmek
Yeni İnsanlarla Tanışmak
Güzel bir Emeklilik
Miras Bırakmak
Daha Lüx bir Yaşam
BU GÜNE KADAR YAPTIKLARINIZ İLE VEYA BUGÜNDEN SONRA YAPMAYI DÜŞÜNDÜKLERİNİZ İLE HAYELLERİNİZE VE HEDEFLERİNİZE KAVUŞABİLECEKMİSİNİZ?
İSTEKLERİNİZİ VE NEDENLERİNİZİ BİLİYORMUSUNUZ?
ARTIK BENİMDE HAYATIMDA BİR ŞEYLER DEĞİŞSİN DİYOR İSENİZ,
HAYELLERİNİZ BİR TERCİH KADAR YAKININIZDA!
SADECE TILLAYIN VE SİZE NASIL İMKANLAR SUNULDUĞUNU İNCELEYİN EMİN OLUNKİ HİÇBİRŞEY KAYBETMİYECEKSİNİZ AMA KAZANABİLECEĞİNİZ ÇOOOK ŞEY VAR...
DİKKAT: Yazılarımızda sizlere evden iş ek iş ve parakazanmak diye bir sistemden bahsetmeye çalıştık. Gerçekten kazanırmıyım diye düşünüyorsanız bizim ile iletişime geçiniz
EROL TEKSTİL SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres : Tekstilkent Galeria A-10 No:25 Esenler-İSTANBUL
Telefon : 0212.438 50 50
Fax :0212.438 36 18
Üye Olmakİçin Ve Bilgi Almak için Tıklayın
Destek Hattı:0212 438 50 50

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Satış / Pazarlama
nakom
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
09/06/2009 :  21:42:14  Alıntı
yukarıdaki yazıya ilave not:HAZİRAN AYINDA 60 TL ÖDEME ZORUNLULUĞU YOK...

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
16/05/2010 :  13:05:49  Alıntı
işlek bir yerde iseniz idda + şans topu vs olabilir.
kuruyemişe ağırlk verebilirsiniz taze kavrulmuş vs
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
16/05/2010 :  13:18:58  Alıntı
Marketlerde birçok reyon boş olsa da sebze meyve reyonlarında sürekli bir satış ve sirkülasyon vardır.
manav türü denemeler yapıp bunun üzerine yoğunlaşmanız tavsiye edilebilir.
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
ekremkuscu
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
16/05/2010 :  20:14:22  Alıntı
bence sen bakkla dukkanını sat kurtul

Yerleşim : Türkiye / Aksarat  |  Meslek : Esnaf
sultan03
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
13/01/2013 :  01:17:22  Alıntı
merhaba arkadasim elimde sana yarar urun var bu urun daha turkiyede goremedim fiyatida uygun ben belcikadaki marketlere cok guzel satiyorum email atarsan yardimci olurum fatihozdilek03@hotmail.com
fatihozdilek

Yerleşim : Belçika / Brusselle  |  Meslek : Esnaf
doğantepeli
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
17/01/2013 :  15:29:50  Alıntı
fatih bey urununuzu merak ettim..marketım var urun detaylarını soylesenız sevınırım..can-_cana@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Amasya  |  Meslek : Ticaret
abidin05
Üye

Toplam 100 yazı
17/01/2013 :  17:21:20  Alıntı
DAKIKA01 KARDEŞİM KONTOR SAT FATURA TAHSİLATI YAP HER İŞLEM BAŞI 1TL KALIYOR BENIM SİTEM VAR VE MARKETI OLAN ARKDAŞALR VAR COKDA GUZEL SATIŞLARI VAR 05353971170 03583120664 CEPFATURAONLİNE.COM

Yerleşim : Türkiye / Amasya  |  Meslek : Ticaret
snlozturk16
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
21/01/2013 :  21:30:32  Alıntı
dukkan icinde dukkancılık yapılmaz arkadas bu tür isler bir kazanc bırakmaz kafa agrıtmaya degecek bir is değil bence
Sizin hayat ve şarabı sevdiğiniz kadar ölümü seven bir orduyla size geldim

Halid Bin Velid

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
sanadair34
Üye

Toplam 166 yazı
22/01/2013 :  05:47:46  Alıntı
burada yazı yazan bazı arkadasların iq kapasitesinden ciddi anlamda suphe duyuyorum. bence internete herkes girememeli, onceden bir sınavı falan olmalı. yeterlilik sınavından gecenler internete girebilmeli ve yorum yapabilmeli. be mürarek adamlar

1- adamın bakkal dükkanı yok,arkadasinin bakkal dükkanı var, bunu da mı okuyamıyorsunuz
2- mesaj 2009 da atılmıs, o bakkal kapanmış yerine cig kofteci acilmistir bunu da mı gormuyorsunuz

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
sanadair34
Üye

Toplam 166 yazı
22/01/2013 :  19:01:00  Alıntı
bir üstteki mesajda sen olmayan kapasiteni vermissin zaten arkadasim

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - bangkok.fatih
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - sanadair34
burada yazı yazan bazı arkadasların iq kapasitesinden ciddi anlamda suphe duyuyorum. bence internete herkes girememeli, onceden bir sınavı falan olmalı. yeterlilik sınavından gecenler internete girebilmeli ve yorum yapabilmeli. be mürarek adamlar

1- adamın bakkal dükkanı yok,arkadasinin bakkal dükkanı var, bunu da mı okuyamıyorsunuz
2- mesaj 2009 da atılmıs, o bakkal kapanmış yerine cig kofteci acilmistir bunu da mı gormuyorsunuz

senin kapasiten forum sayfasi kullanmaya yeterli degil arkadasim.... bi kursa falan git...

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
bizbak
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/01/2013 :  00:58:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaşım. Hala bir bakkalı varsa arkadaşının ve ekstra ne satsakta kar etsek diye düşünüyorsanız http://www.bizbaktoptan.com/ adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Şirketimiz küçük işletmelerin kar edebilmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Toptan ve parekende satışlarımız mevcut ayrıca bayilik vermekteyiz. Bir çok bakkal bizim ürünlerimizin satışını yapmaktadır kendi dükkanlarında.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
arpad
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
30/09/2019 :  16:02:46  Alıntı
Bu konuyla ilgili bir başlık açmak istemedim. Bir arkadaşım yeni bir bakkal devraldı. Ne çok küçük ne çok büyük bir yer. 50-60 m2 falan bir mekan. Kendisi işletmesine yeni ürünler eklemek istiyor. Ben doldurma parfüm önerdim. Başka önerileri olan varsa sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.69 saniye.
16:35:17, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım