Kolay Vize Alma Konusundaki Tüm Yollar - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kolay Vize Alma Konusundaki Tüm Yollar
 3 

engin2006
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
04/03/2009 :  17:36:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

vize başvurusunda bulunmak isteyipte bu konuda bilgisi olmayan arkadaşlar...soru ve sorunlarınız için yazabilir yardım alabilirsiniz..ilginize teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
ünal58
Üye

Toplam 274 yazı
15/03/2011 :  00:37:20  Alıntı
kanadayla ılgılı bılgı veren tyokmu arkadaslar
murat

Yerleşim : Ermenistan / Toptan Tedarik  |  Meslek : Tekstil
exportsrvce
Üye

Toplam 762 yazı
17/05/2011 :  11:43:14  Alıntı
Ünal58

Ermenistandan Kanadaya mı gitmek istiyorsun?
Özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
deruni81
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
05/08/2011 :  02:29:42  Alıntı

Merhaba
Benim sorunum çok daha değişik. Bir ırak vatandaşı ile ortak olduk işi resmiyete dökmek üzereyiz. Ortağımın ülkemize rahatlıkla gelip gidebilmesi adına oturum almak istiyoruz. Şimdi turist vizesi var ama onun süresi bitti biz emniyete gittik yine turist olarak adres göstermek kaydı ile ikamet aldık. Ama bize emniyetten söylenen ticari faaliyet görmeyeceğiz görürsek işlem yapıp sınırdışı ederiz. Dedikki şirket kuruyoruz bu nasıl iş yok olmaz dediler. Önce çalışöa bakanlığına müracat edin ama bize bilgi yollayıp sorarlarsa biz işlem yapıp sınırdışı etmek zorundayız. Velhasılı ortağı burada nasıl ikamet ettirebiliriz? Bilgisi olanların yardımını acil rica ediyorum. Saygılar

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak
nerg
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
11/08/2011 :  15:00:52  Alıntı
merhaba
1 haftalığına erkek arkadasımın yanına ısvec e gıtmek ıstıyorum kendısı ısvec vatandası vize alırken ne gıbı zorluklarla karşılaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek
scream
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
30/08/2011 :  15:22:04  Alıntı
merhabalar ben fransaya gitmek istiyorum 3 aylığına ve orda dil kusuna gitmeyi düşünüyorum. pariste amcam var nasıl gidebilirim. şimdiden tşkler
mhmt

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Öğrenci
turkdevbir@hotm
ail.com

Yeni Üye

Toplam 84 yazı
23/09/2012 :  21:19:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba romanıa bulgarıstan veya avrupa ulkesi vize sorun yaşayan arkadaslar basvurunuzu biz yapalım vizenizi kendıniz alınız ayrıca sirket kurmak veya turkıyede ki şirketın subesını avrupa bırlıgınden acmak için mutlaka bıze danısınız
turkdevbir@gmail.com tel.05347825793
Evet

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
transfermatik
Üye

Toplam 405 yazı
26/05/2014 :  12:37:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Edirne'de şahsen konsoloslukta bulunmanız gerekmez. Ayrıca sadece Edirne değil Marmara Bölgesi'nin tümünden VİZE MERKEZİ'ne ulaşabilirsiniz. Vize almak istediğiniz tüm ülkeler için şahıs adına vize takibi yapan şirketten yardım alabilirsiniz. Bu işlemler için aşağıdaki iletişim numaralarını ara**** gereken tüm işlemleri yapabilir ve problem yaşadığınız konuları danışabilirsiniz. Vize almak konusunda aklınıza takılan her konuda danışmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz.

İletişim: 0545-822-01-52 0545-822-01-53

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Ticaret
blue75
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
24/08/2015 :  12:27:15  Alıntı
merhaba arkadaşlar

endonezyaya 6 aylık vize almak istiyorum... Mümkün mü? Mümkünse bilgisi olan arkadaşlar aydınlatsın lütfen.

Not : ( Aile birleşimi için gidiyorum ve en az 5 ay vize almam gerekiyor. İki aya kadar vize alabileceğimi biliyorum ve orda evlenip yabancılar dairesinden bir senelik oturum alabileceğimi de biliyorum ama bana en az 5 ay vize gerekli...)
“Doğru sözlü, dürüst ve güvenilir tâcir, nebîler, sıddîklar ve şehitlerle beraberdir.” (Tirmizî, Büyû, 4)

Yerleşim : Endonezya / Surabaya  |  Meslek : Ticaret
ruselpa
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
01/09/2015 :  11:55:38  Alıntı
avrupa ülkelerine 1 yıllık vize.
ilgilenen olursa özel

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
mhmt_
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
18/09/2015 :  19:06:03  Alıntı
sn ruselpa özele yazdım ama bir süredir yoksunuz sanırım
Bir çoban parçasısın olmasan bile koyun. Daima eğeceksin başkalarına boyun.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
eylülteran
Editör

Toplam 392 yazı
27/08/2023 :  23:50:28  Alıntı
15 sene önce de derdimiz aynıymış

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
oben78
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
23/10/2023 :  15:58:47  Alıntı
Kolay vize mi kaldı?
Eski yorumları okuyorum da, nerelerden nerelere gelmişiz…

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Asker

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.84 saniye.
23:42:54, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım