, - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

,

resul4334
Üye

Toplam 263 yazı
29/08/2019 :  14:01:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

,

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
30/08/2019 :  23:39:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Öncelikle birincisi validen kaymakamdan izin almadan bir sınıfı ne öğretmen ne de bir organizatör hiç bir yere ***üremez.

Okul komnisyon ister mi ? Müdürün sütü !! Teknik olarak hakkı var imkanı var. Okul aile birliğini öne sürebilir, her şeyi yapabilir.

Ayrıca bu işi tam zamanında yapmanız gerek. Sene başı daha seminerde bir öğretmenin aman ne güzel olur demesini beklemeyin.

Müfredatı inceleyin.

Olabilir ekmekde çıkabilir ama tam zamanında müdürürle yapacağınız irtibata bağlı.

Güzel fikir.

Ama çok bilinmeyeni denklem gibi.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
resul4334
Üye

Toplam 263 yazı
31/08/2019 :  00:09:30  Alıntı
Akınselcuk yorumunuz için teşekkür ediyorum

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
31/08/2019 :  01:16:08  Alıntı

hocam önce gezi yapmayı planladığınız yerlerin listesini çıkarın. Sonra bunlar ile görüşün. gruplara özel indirimleri var mı? kaç kişi olursa kaça inerler. siz özel etkinlik yapacaklar mı vs. iyice netleştirin.
hepsini bi paket halinde getirin.
misal: hayvanat bahçesi turu diyelim. hayvanat bahçesinin kapısında servisten indirdim. onlar içeri girdi ben arabada bekledim sonra geldiler. okula geri gittim gibi değil de. ayvanat bahçesi ile anlaşıp filan saatte timsahların beslenmesini sizin grubun saatine ayarlasınlar. çıkışta bi kafede çay vs. ikramı olsun. falan.

Bir de bilirsiniz okulların belirli gün ve haftaları vardır. işte ormancılık haftası, yeşilay haftası falan. hani bu takvimi netten falan bulup buradaki günlere göre turlar da oluşturabilirsiniz.
özetle: fikir güzel. altyapısının yapılması ve iyi bir pazarlama çalışması yapılması şart ama.
tabi işin içinde okullar- çocuklar vs. olunca herşeyin resmi prosedüre uygun olması olmazsa olmaz.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
resul4334
Üye

Toplam 263 yazı
31/08/2019 :  10:13:29  Alıntı
İkare dediğiniz gibi planlı izinli olmalı yorumunuz için teşekkür ederim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.92 saniye.
08:11:46, 18 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım