Ne İş Tavsiye Edersiniz? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ne İş Tavsiye Edersiniz?

frozen
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
11/08/2019 :  21:37:14 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Bir iş kurmak istiyorum.İzmir, karşıyaka, bostanlı civarlarında. Sizce ne is olabilir ne satmamı tavsiye edersiniz? Satis becerime güveniyorum ve yapacagım isin temiz ve kaliteli olcagını dusunuyorum. Soyle ayda 4,5 bin net kar getircek nasıl bir is tavsiye edersiniz?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bankacılık-Finans
ekoglobal
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
14/08/2019 :  15:57:42  Alıntı
sermayen ne kadar selam vatsapim +380505980312 ekelrsen
ooo eko global lojistik ltd

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : İthalat / İhracat
abbankimya
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
14/08/2019 :  23:00:38  Alıntı
Merhaba gübre satışı yapabilirim diyorsanız görüşelim.
chemistabban

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Kimyager
wiya-gul@hotmai
l.com

Yeni Üye

Toplam 52 yazı
23/08/2019 :  12:56:16  Alıntı

Bildiğin isleri yazar misin, ne bileyim ustaik el marifeti bilgisayardan anlarim gibi.bunun yani sira olmak istedgin yer yani hedefin neler.kararini rirken bu iki hedef sana yardimci olacaktir..eger hic bir meziyetin yoksa bi arkadas soyluyorum cay ocagi ac kesinlikle derim.en begenmwdigin bir yer bie gunde 300 cay satar.150tl havada karada kalir.ben stratejik bi hata yaptim. Ben isyerimi kurulu hale getirdim kiraya verdim.simdilik kiracim cok memnun.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Esnaf
zrn
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
20/09/2019 :  14:11:27  Alıntı
Genç bir arkadaşı çay ocagına bağlamak karlı bile olsa çok akılcı değil diye düşünüyorum
Satış becerine güvendiğini söylemişsin bu çok güzel birkaç sektör belirle nakit döngüsü iyi olan ve bunlara sıra dışı yeni ürünler bul ve pazarla
mesela kırtasiye okul kantinleri büfeler fotografçılar ve tobacco shopları müşteri grubu görebilirim dersen yeni bir kaç ürünü seninle paylaşabilirim
elbette biraz sermayeye ve pazarda aktif olmanı sğlayacak bir araca ihtiyacın olacak
umarım doğru bir iş edinebilirsin
başarılar diliyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
Yasin1975
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
14/11/2019 :  04:16:39  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - zrn
Genç bir arkadaşı çay ocagına bağlamak karlı bile olsa çok akılcı değil diye düşünüyorum
Satış becerine güvendiğini söylemişsin bu çok güzel birkaç sektör belirle nakit döngüsü iyi olan ve bunlara sıra dışı yeni ürünler bul ve pazarla
mesela kırtasiye okul kantinleri büfeler fotografçılar ve tobacco shopları müşteri grubu görebilirim dersen yeni bir kaç ürünü seninle paylaşabilirim
elbette biraz sermayeye ve pazarda aktif olmanı sğlayacak bir araca ihtiyacın olacak
umarım doğru bir iş edinebilirsin
başarılar diliyorum

*
*
*
*
++++
Amazon Seller & Coach B2B/B2C

Yerleşim : Çin / Guangzhou  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.28 saniye.
10:10:53, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım