Almanya'ya İhracat Yapacağım Gümrük Konusunda Yrd? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Almanya'ya İhracat Yapacağım Gümrük Konusunda Yrd?

mugedeliorman
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/12/2018 :  12:20:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,
10 yıldır lojistik, gümrük, ith&ihr sektöründeyim. 10 yıldan fazla olan pazarlama tecrübemle artık kendim dış ticaret alanında faaliyet göstermek istiyorum. Belirli bir hacime kadar kargo şirketleri ile getirilebiliyor gümrükleme dahil. Benim asıl takıldığım nokta 1 tır ya da konteyner getirdiğimiz zaman hizmet alacağım bilinen bir gümrük firması var mıdır? Planladığım gibi giderse Almanya'da firmamı kurup kendim ithal etmek istiyorum.

Yerleşim : ALMANYA / Darmstadt  |  Meslek : Ticaret
kartay
Üye

Toplam 180 yazı
11/12/2018 :  17:11:44  Alıntı
Almanyada sürekli ve güvenilir bir gümrük hizmeti almak istiyorsaniz size DHL, Danzas sirketini tavsiye edebilirim ,her gümrükte yerleri mevcut ana merkez Düsseldorf ,Türkce bilen elemanlari mevcut ,dünyanin her yerinden gelen mallariniza tir ,kontena gemi ,kontena tren ,aninda mudahale edip gümrükleme yapiyorlar ,kredili calisma imkaninizda mevcut !
Simdiden kolay gelsin derim ,gida konusu olursa DHL ,Kelsterbach en yakin danisma adresiniz olabilir .
kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis
mugedeliorman
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
11/12/2018 :  17:23:42  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kartay
Almanyada sürekli ve güvenilir bir gümrük hizmeti almak istiyorsaniz size DHL, Danzas sirketini tavsiye edebilirim ,her gümrükte yerleri mevcut ana merkez Düsseldorf ,Türkce bilen elemanlari mevcut ,dünyanin her yerinden gelen mallariniza tir ,kontena gemi ,kontena tren ,aninda mudahale edip gümrükleme yapiyorlar ,kredili calisma imkaninizda mevcut !
Simdiden kolay gelsin derim ,gida konusu olursa DHL ,Kelsterbach en yakin danisma adresiniz olabilir .

çok teşekkürler aradığım tam olarak daha yerel aslında.... DHL gibi firmalar dünyanın her yerinde lojistik anlamda tek elden hizmette başarılılar ama maliyetler hizmet kalitesine bağlı olarak biraz yüksek acaba daha az maliyetle çalışan, daha yerel bir oluşum bulabilir miyim acaba diye düşündüm?

Yerleşim : ALMANYA / Darmstadt  |  Meslek : Ticaret
kartay
Üye

Toplam 180 yazı
11/12/2018 :  18:37:26  Alıntı

gümrüklerde genelde agirligi olan firmalari tercih ediyoruz ,diger firmalar eu ile ilgili günlük degismeleri bilmiyorlar ezbere yapip daha sonra cok masraf acacak hatalar yapiyorlar ,DHL TR hatti ,günlük degisen kotalar vs hakkinda sürekli bilgi sahibi ,bizde tir icin 65 eu islem ucreti aliyorlar ,bundan ucuzu ! ne kadar bilmiyorum ,normal bir ücret gibi görüyorum.Avusturyada gümrük yapiyor bizim adimiza DHL SUBEN de ,bizim urunlerimize bagli olarak ,size simdiden kolay gelsin,yerel su an en aktif olan EKOL Darmstadt sehrine yakin bir yerde deposu var ,onunla baglantiya gecebilirsiniz ,parsiyel yapiyorlar .
kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.45 saniye.
13:03:15, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım