Eşarp Hakkında Genel Bilgi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Eşarp Hakkında Genel Bilgi


vettabi
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/12/2018 :  15:43:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar Selam
Eşarp üretimi ve pazarlaması ile ilgileniyorum. Konu hakkında gerçekten bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim. İlk aklıma gelen sormak istediklerimi aşağıdaki gibi sıralayabilirim.
* Kaç çeşit eşarp imalatı ve pazarlaması söz konusu? İpek, saten, twil ve dijital baskı veya geleneksel baskı çeşitleri ve uygulamaları vb gibi
* Kalite sınıfları nasıldır?
* En kaliteli eşarp üretimi türkiyede nerede yapılır? Bursa, istanbul vs
* Butik imalathaneler mevcutmudur?
* İmalatçılar en az ne kadar sipariş ile çalışır adet veya parasal?
* Freelance çalışan desinatörler varmıdır? Bir tasarımın ortalama maliyeti nedir?

şimdilik ilk aklıma gelenler bunlar, yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürler..

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Yöneticilik

0.05 saniye.
06:14:01, 12 Aralık 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım