Milyon Tl Üzeri İş. . . . ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Milyon Tl Üzeri İş. . . . ?

kaptannn
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
27/09/2018 :  13:02:49 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba; buradaki üyelerin büyük kısmında mevcut olan sermaye yetersizliği sebebiyle bir iş yapamamak bende farklı boyutta....
Yapı malzemesi ithalatı yapıyorum; fakat gerek inşaat işlerinin son derece yavaşlaması gerekse artan dolar kuru nedeniyle 3 liralık malın 7 tl maliyete yükselmesi işi neredeyse durma noktasına getirdi.. Bende bu gidişatla başka işler yapmak durumunda olacağım...
Milyon TL nin üzerinde bir naktim mevcut; bankada şu an aylık %30 faizden durmakta ve %15 den %5e düşürülen yeni stopaj oranı ile aylık yaklaşık net 28 bin TL faiz getirisi mevcut... Şimdi birçok üye cevap olarak; süper getiri hiç bir işe bulaşma gelen faizin 4 te birini yesen bile güzel yaşarsın, keyfine bak vb benzeri cevap yazacak... Evet bu işin en kolayı.. fakat bu düzen hep böyle gitmez... Dolayısıyla paramla (sermayemle) para kazanabileceğim işler gerek... Öneri/fikirleriniz bekliyorum.... Ayrıca işin illa milyon TL ve üzeri rakam gerektirmesi gerekmiyor, daha ufak rakamlarla olursa kenarda yedek akçemde kalmış olur daha iyi olur...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
mnrklc46
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
03/10/2018 :  18:38:57  Alıntı
ihracat projem var bir kaç ülkeye..anlaşırsak beraber çalışabiliriz..
MMK

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Hukukçu
vincennt
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
03/10/2018 :  23:14:04  Alıntı
arap ülkelerinde iş kovala...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
mali_55
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/10/2018 :  03:05:00  Alıntı

Şu yazıma bir göz atın isterseniz.

https://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=103681
Because why not?

Yerleşim : Türkiye / Somewhere  |  Meslek : Diğer
ithalatisimiz
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/10/2018 :  17:36:16  Alıntı
A4 fotokopi ithalatında yardımcı olabilirim. Hem toptan hemde parekende her türlü yardımcı olurum. A4 kağıdında dolandırıcılık çok oluyor. Korkabilirsiniz fakat akreditif sistemi ile korku olmadan ürünler elinize geçer. Daha sonra bu işte devamlılık var. Ve çok uygun fiyata getirme şansımız olduğu için çok iyi bir ticaret ehli olabilirsiniz. Çünkü hiç tükenmeyen bir sektör.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Danışmanlık
ithalatisimiz
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/10/2018 :  17:38:43  Alıntı
Şuan iki firma ile yüksek miktarda kağıt için görüşüyoruz. Dilerseniz sizinlede görüşür ve aklınıza yatmaz ise yine siz bilirsiniz. Ben düşünün derim. Şuan türkiyede bitmeyen ve çok kazandıran büyük bir sektör.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Danışmanlık
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
05/10/2018 :  00:44:45  Alıntı
şimdiye kadar ithalat yapmışsınız. bundan sonra da ihracata yönelin derim... :)
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
orzala34
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
05/10/2018 :  00:56:16  Alıntı
kozmetik sektörü düşünürseniz irtibata gecelik.ismailbuyukozel@gmail.com
orzala

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
06/10/2018 :  09:54:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Üretim yapabilecek alanlara bakış açınız nasıl? Bizim bulunduğumuz sektörde ciddi bir yardımcı madde talebi var ama üreticisi oldukça az.
Ayrıca yine üretim bağlamında yapılabilecek başka işler de var.
Eğer üretim üzerine bir iş düşünürseniz biz hem ürün alımlarımızı sizden yapabilir hem de ürün kalitesi noktasında tecrüblerimiz ile yüksek kaliteli ürün yapmanız konusunda sizi yönlendirebiliriz.
Ancak al sat şeklinde tüccar ticareti düşünüyorsanız o kafa ile düşünenlerin ipiyle kuyuya inmeyin özellikle böyle bir zamanda derim.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
byblue01
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
07/10/2018 :  18:46:24  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ithalatisimiz
A4 fotokopi ithalatında yardımcı olabilirim. Hem toptan hemde parekende her türlü yardımcı olurum. A4 kağıdında dolandırıcılık çok oluyor. Korkabilirsiniz fakat akreditif sistemi ile korku olmadan ürünler elinize geçer. Daha sonra bu işte devamlılık var. Ve çok uygun fiyata getirme şansımız olduğu için çok iyi bir ticaret ehli olabilirsiniz. Çünkü hiç tükenmeyen bir sektör.

detaylı bilgi alabilir miyim PM özel mesaj atabilirseniz sevinirim
İnşaat Mühendisiyim

Yerleşim : Türkiye / Osmaniye  |  Meslek : Mühendis
pazarlamaci
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
09/10/2018 :  17:11:10  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kaptannn
Merhaba; buradaki üyelerin büyük kısmında mevcut olan sermaye yetersizliği sebebiyle bir iş yapamamak bende farklı boyutta....
Yapı malzemesi ithalatı yapıyorum; fakat gerek inşaat işlerinin son derece yavaşlaması gerekse artan dolar kuru nedeniyle 3 liralık malın 7 tl maliyete yükselmesi işi neredeyse durma noktasına getirdi.. Bende bu gidişatla başka işler yapmak durumunda olacağım...
Milyon TL nin üzerinde bir naktim mevcut; bankada şu an aylık %30 faizden durmakta ve %15 den %5e düşürülen yeni stopaj oranı ile aylık yaklaşık net 28 bin TL faiz getirisi mevcut... Şimdi birçok üye cevap olarak; süper getiri hiç bir işe bulaşma gelen faizin 4 te birini yesen bile güzel yaşarsın, keyfine bak vb benzeri cevap yazacak... Evet bu işin en kolayı.. fakat bu düzen hep böyle gitmez... Dolayısıyla paramla (sermayemle) para kazanabileceğim işler gerek... Öneri/fikirleriniz bekliyorum.... Ayrıca işin illa milyon TL ve üzeri rakam gerektirmesi gerekmiyor, daha ufak rakamlarla olursa kenarda yedek akçemde kalmış olur daha iyi olur...

Birçok sektör satış yapmış biri olarak söyleyebilirim ki, yaşadığınız döviz kuru sıkıntısı hemen hemen her sektörde var. Dolayısı ile yeni gireceğiniz her sektörde aynı problemler ile karşılaşacaksınız. Madem paranız faizde değerleniyor, bir kaç sektörü araştırıp inceleyip gözlemler yapın. Aklınıza yatan işe yatırımınızı yapın. Benim tavsiyem, yapabileceğiniz iş modeli e ticarete uygun bir model olsun. Özellikle, gittigidiyor, n11 com gibi sitelerde öne çıkabilecek sektörler daha kazançlı ve sirkülasyonlu olacaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimidir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.28 saniye.
17:53:19, 18 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım