Ne Alıp, Ne Satabilirim? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ne Alıp, Ne Satabilirim?

hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
22/09/2018 :  14:34:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selam, 15 yıl otomotiv sektöründe satıştaydım. Çalıştığım şirket kapandı ve şu anda çalışmıyorum. 15.000TL nakitim var. Neler yapabilirim fikir almak istiyorum. Otomotiv dışında ne işler yapılabilir fikir verirseniz çok sevinirim.Bu arada Antalya'da yaşıyorum.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Otomotiv
wiya-gul@hotmai
l.com

Yeni Üye

Toplam 52 yazı
26/09/2018 :  01:51:59  Alıntı
Hakkinda hayrlisi olsunn,ancak su zaman gercekten cok kotu hic bisi yapilacak gibi degil,ozellikle kucuk girisimciler icin.esim dostum arkadasim kimisi daha basit dusunerek cig kofteci vs acti ,simdi kara kara dusunuyor,tm köşe başlari tutulmus,hani duzen kurulmus,simdi ayni isi yapan diger esnaflarin nasiplerinden 10ar tane alarak bisiler yapmaya calisiyor.yani musteriler dahi oturmus konumda.o paraya cok akilli davranmalsn.hem az bir para hem de buyuk para .lakin 27yillik esbaflik tecrubem var.ne taparsan yap zaten en iyisini en temizini en guzelini yapacaksin.bunu saymiyorum bile burasi artik su goturmez bir gercek .tek is yapma yapacagin is kompleks olsun biraz,cok abartili olmadan uyum olsun satacagin seyler arasinda,hani esnek bir gecis olsun.genelde kucuk esnaflar bunu iyi becerir.gerci once yer acmlisin daha sonra bu dedigim kendiliginden oturur..bugun baktim bir oto tamircisi trafik sigortasi kesiyor.etik mi degil ,herkes kendi isini yapacak ama inan giderler.mecbur bu sekilde insanlar ekmegini kovaliyor.yada bazi esnaflara bakiyorum koy yumurtasi koyuyorlar ..sen kendinden bahset biraz daha ona gore yardimci olalim.antalydaysan tezgah isleri iyi gider gibubdusunuyorum,hani cok dusuk sermaye ile 3000rahat kazanirsin ,o paran dursun,misir satarsin su satarsin ,hem riski olmaz.tabi nefis yapmaz isen.bunu herkes yapamaz acik konusayim.eger colugun cocugun varsa en guzep is diyebilirim.o parayi tut,inan senin adina ben korkar oldum su zaman ticaret icin inan iyi degil.en dukkanim var,az bcuk nakitim var,ayrica hatri sayilir kazandigim bi isim var.bi cay ocagi gibi bisi acacam,onu oyle devren kiraya verecem akin vallahi korkuyorum.cay ocagi dersin hani klimam var,buyul led tv var,tabelam var renkli ve led olan cift tarafli yanip sonenlerden.ihtiyacim olan bi tabureler birde cay ocagi.ama inan korkuyorum acmaya .cay olmus 1.5tl.20esnaf var karsimda.ama hani kime satacaz esnaf cay icmiyor ki:):):)ben basinda duramayacagim icin eleman tutmak gerek.80tl yevmiyesi gunlk arti sigortasi cayi yemegi ...sigorta inan buyuk maliyet.toplam 3000elemana verecez .ustune diger degisken giderler cay seker sonra dukkan benim ama onum da kirasini cikarmasi gerekiyor.dusunuyorum kendi kendime bana ne kalacak?kucuklukten beri esnafim babamizin yaninda calistim.simdiki isim rahat ve kazancida iyi hamdolsun.diyorum kendi basna dert acma.bejde senden akil alayim :)kendi derdime dustum yaaa:):):)

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.23 saniye.
15:07:48, 16 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım