Yurt Dışı Solucan Gübresi Satışı Hk. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yurt Dışı Solucan Gübresi Satışı Hk.

edmond_dantes
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
24/08/2018 :  01:01:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,

Daha önce buna benzer bir paylaşımım olmuştu ama kesin fikrim yoktu ve ne yapacağımı bilmiyordum. Şimdi karar verdim ve Belçika'ya yerleşeceğimden dolayı Türkiye'den alıp Belçika, Almanya, Fransa ve Hollanda dörtgeninde solucan gübresi satışı yapmak istiyorum.

Araştırmalarım oldu. Hem dışarıdan sağolsunlar hemde bu site içinden bilgi aldığım arkadaşlarım var.

Bu 4 ülkede Tarım ile uğraşan firma bilgilerini nereden ve nasıl bulabilirim? Faal olarak şuan bu işi yapanlar var mı? Kritik noktalar nedir ve nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Fiyatları neye göre belirleyebilirim ve gümrük olayları nasıl halledilir gibi konularda yardım almak istiyorum.

Saygılar.

Yerleşim : Belçika / Lımburg  |  Meslek : Diğer
yerloz
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
25/08/2018 :  17:29:26  Alıntı
Solucan gübresi işi kadar boş is yoktur piyasada.
Solucanı binbir türlü vaat ile satarlar ama gübreyi alacak müşteriyi nasıl bulacağın hakkında tek bilgi vermezler.
Çünkü ortada musteri yok :)

Yerleşim : Moğolistan / Ulan Batur  |  Meslek : Tekstil
edmond_dantes
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
25/08/2018 :  19:35:30  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - yerloz
Solucan gübresi işi kadar boş is yoktur piyasada.
Solucanı binbir türlü vaat ile satarlar ama gübreyi alacak müşteriyi nasıl bulacağın hakkında tek bilgi vermezler.
Çünkü ortada musteri yok :)

İşin zorluğu biraz kişiye göre değişir. Kişi vardır işine özenir. Nazlı çocuk gibi bakar.
Kişi vardır sadece olması gereken asgari şartları yapar.
İş biraz uzun ve takip isteyen birşey.
Bulan nasıl buluyor? Kâr marjı bayağı iyi iş.
Hangi satış işinde alıcı kapına kadar gelip tonlarca para yığsın. Uğraşmak lazım.
Ben bu işi Türkiye'de 2 kere denedim. Ev olanaklarında.
İnandığım için gittiğim yerde devam ettirmek istiyorum.

emr3434
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
26/08/2018 :  15:14:30  Alıntı

https://www.youtube.com/watch?v=s01lqhwLL_w

Bu videoda bazı önemli bilgiler var izleyebilirsiniz . Yeni hayatınızda başarılar dilerim

Yerleşim : ALMANYA / Düsseldorf  |  Meslek : Ticaret
edmond_dantes
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
27/08/2018 :  21:51:02  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - emr3434
https://www.youtube.com/watch?v=s01lqhwLL_w

Bu videoda bazı önemli bilgiler var izleyebilirsiniz . Yeni hayatınızda başarılar dilerim

İlginiz için teşekkür ederim. Ben 2 yıl boyunca gübre ürettim zaten. Solucan baktım.
Benim bilmek istediğim Yurtdışı satışı için gereken ince bilgiler ve tarım ile uğraşan firmalar.

dj_west55
Yeni Üye

Toplam 99 yazı
31/08/2018 :  16:03:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
herkesin derdi solucan satmak kimse gübreyi nereye nasıl satacak bilmiyor.Bazıları kooparatif kurarak satacağız diye milleti gazlayıp solucan satıyor.
Bahcesi tarlası olan kendine kadar yapsın benim tavsiyem sakın gübreye müşteri bulmadan girmeyin.Gübreyi alacağım diye garanti verenlerden de noterden sözleşme alın

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Ticaret
Ertcyhn
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
31/08/2018 :  17:38:03  Alıntı
Selamun aleykum. Kardeşim solucan gübresinde para var. Ama sabır ister. Mehme Emin Pursa, karaelmas solucan gübresi sahibidir. Kendisiyle iletişime geç. Netten adresi ve telefonu bulabilirsin

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Emekli
edmond_dantes
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
31/08/2018 :  21:18:42  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - dj_west55
herkesin derdi solucan satmak kimse gübreyi nereye nasıl satacak bilmiyor.Bazıları kooparatif kurarak satacağız diye milleti gazlayıp solucan satıyor.
Bahcesi tarlası olan kendine kadar yapsın benim tavsiyem sakın gübreye müşteri bulmadan girmeyin.Gübreyi alacağım diye garanti verenlerden de noterden sözleşme alın

Evet dediğiniz gibi gübreyi üretiyorlar ama satışa sıra gelince sıkıntı başlıyor. Bu nedenle işin sadece satış kısmına girmek istiyorum.

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.83 saniye.
02:41:33, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım