Ürettiğim Gömlekleri Yurtdışına Satmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ürettiğim Gömlekleri Yurtdışına Satmak İstiyorum

cyetren
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
29/05/2018 :  14:16:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba değerli koniks üyelri biz kendi markamız adı ile erkek gömlekleri üretiyoruz ürettiğimiz bu gömlekleri yurtdışına satmak gibi bir hedefimiz var bu konuda yardımcı olabilcek arkadaşlar değerli yorum,fikir ve tekliflerinizi bekliyorum

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim:)

http://www.kuvans.com

info@kuvans.com
nkaya

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Öğrenci
smart.trend
Üye

Toplam 113 yazı
30/05/2018 :  01:48:06  Alıntı
merhabalar efendim.resimlerini,toptan fiyatlarini,beden ve seri adetleri gibi bilgileri whatsapptan gonderirseniz hem potansiyel mevcut musterilerimize hemde web uzerinden tum irana pazarlar ve satariz,onemli olan kalite ve fiyat uygunlugu.
saygilarla behzaf.f
+989147691763
saygilarla : behzad farshbaf
tell : 0098 914 769 1763 (whatsapp,line,tango,...)
e-mail : smart.behzad@yahoo.com

Yerleşim : İran / Tabriz  |  Meslek : Ticaret
omerul6300
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
03/06/2018 :  01:38:29  Alıntı
merhaba banada fiyat ve detay gönderebilirmisiniz
omer6300@gmail.com
ömerFaruk kılıçaslan

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Diğer
Erkan2424
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
12/06/2018 :  03:34:43  Alıntı

Merhaba, fiyat , beden ve diğer detaylar hakkında bilgi gönderirseniz Almanya için bir fizibilite yapabilirim.

E-grosshandel@gmx.de

Yerleşim : ALMANYA / Köln  |  Meslek : İthalat / İhracat
mertd
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
19/06/2018 :  22:10:42  Alıntı
Merhabalar mert@macaristana.com adresine ürün bilgilerini fiyatlar, katolog gibi bilgileri gönderebilirseniz hem macaristan hem de doğu avrupa pazarı için birlikte çalışma imkanımız olabilir. Saygılarımla.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
canmorrisusa
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
18/07/2018 :  16:47:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gıda’dan mobilyaya, tekstilden yedek parçaya kadar her türlü imalat ve üretim yapan küçük ve orta ölçekli firmalarla ihracat konusunda çalışabiliriz. Firmamız Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu Ülkeleri ile çalışmaktadır. Küçük yada büyük, az yada çok farketmez, üreticiyseniz ve ürünlerinizi yurt dışına satmak istiyorsanız sizinle tanışıp konuşmayı çok isteriz. Bize Mail(e-posta) yada telefonla ulaşabilirsiniz.
https://www.bestbuyfromturkey.com/
info@bestbuyfromturkey.com
info@canmorris.com
Tel: 0532 3518161

canmorris

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
Metin58
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
21/10/2018 :  18:42:46  Alıntı
Selam fiyat ve detay gönderirmisiniz.. Ürün Katalogunuz varsa onuda gönderin lütfen.

Metiny1990@googlemail.com

Yerleşim : ALMANYA / Wuppertal  |  Meslek : Tekstil
koeln
Üye

Toplam 131 yazı
22/10/2018 :  11:07:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Fima & ürünlerinizi ekleyin: https://www.turk5.com/
Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.89 saniye.
12:31:54, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım