İstanbulda 100 Binliraya Devren Market Satılıyo Ay - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İstanbulda 100 Binliraya Devren Market Satılıyo Ay

ali_kemal5
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
17/11/2008 :  15:21:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İstanbulda 100 binliraya devren market satılıyo aylık cirosu 35-40 bin ytl imiş dükkan kirası da 2 bin ytl ve aylık masraflarınıda düşünürsek almaya değermi acaba? tecrübeli olan arkadaşlar ne der yoksa sıfırdan kendim mi kurayım elimdeki paranın ziyan olmasınıda istemem

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İşsiz
metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
17/11/2008 :  16:11:26  Alıntı
Ali kemal kardeş istanbulun neresinde bu market.Bir sürü bim-şok-dia açılınca rekabete dayanamayan birçok marketçi kapamak yerine devretmeye çalışıyor ki bişiler kurtarabilsin.Kapadığında hiç bir kalem mal para etmiyor çünkü.Gidip bakmak lazım.Yerine,cirosuna gelene gidene.500 mt çevresinde ne var ne yok.kaç site var.kaç konut var.Resmi daire varmı bakacaksın.Başka hangi marketler varirekabet durumun ne.Gerekirse adamla anlaşıp 15 gün kasada duracaksın.Sonra aklına yatıyorsa alırsın.Emlakçılıkta en zor kalemlerden biridir devren işleri vermek-almak.İnce ince hesap yap sonra otur masaya.
metinmetin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
hsfhasan
Üye

Toplam 237 yazı
17/11/2008 :  16:16:56  Alıntı
metinmetin yorumları güzel, bunun üzerine senin anlatıkların da doğru çıkarsa, hiç düşünme al derim.
HSN

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
idealmodel
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
17/11/2008 :  16:35:08  Alıntı

Aylık 35 -4 0 bin diyorlar ise günlük 1ooo ytl civarı ciro yapıyorlardır tahminen...Market dediğin günde en az 3000 ciro getirmeliki aldığına değsin.Bide markette ne satılıyor ?? yani bazı mallar var 30 % kar bırakır bazıları 8 % ...

Biz yine ortalama % 15 kar desek 30.000 ın 4.5oo lirası kar olsa..2 milyar kira 1 milyarda ıvırı -zıvırı desek 1.500 ytl kalır galiba. (Eğer barkod sistemi var ve işci çalıştırırsan bişey kalmaz tabii )

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
ERK4N
Üye

Toplam 276 yazı
17/11/2008 :  22:07:37  Alıntı

merhabalar
idealmodel e aynen katılıyorum . hesaplamaları bence doğru. işçi çalıştırırsanızda elde birşey kalmıyor. eğer siz çalışacaksanız yine bazı engeller var. kurumsallık, marka,reklam, müşteri memnuniyeti , hizmet kalitesi ,ürün yelpazesinin genişliği, ucuzluk marketin cirosunu etkilemektedir.
tek başınıza yanı başınızda veya yakınlarınızdaki bim ve dia larla başa çıkmakta malesef zor ve çok riskli. 30-40 bin aslında iyi bir ciro ,maliyetler kısılır , uygun kira olursa 2000 -3000 ytl temiz bırakır. ama bunun hesabını yapmaya başlamadan önce eksileri ve artıları düşünmek lazım,sonra hayal kırıklığı yaşanabilir. benim market projemde birlik zinciri kurmak istememin nedenide bu baş ağrısındandır. her önüme çıkan yerde dia ve bim var.
ayrıca farklı bir iş yapsak dahi mesela pc satışı diyelim ,bim ve dia da satıyor. her işte karşıma çıkan bu güçlerin karşısına güçlü çıkmak şart.
eğer istanbulda mağaza açmayı düşünüyorsanız biraz sabredin derim. en geç 5-6 ay sonra 20 kişi birlik olarak 10 mağazalık kurumsal discount market açacağız. demirbaş alımında ve mal alımında büyük iskonto yapabilmek istiyorsanız biraz sabredin derim.biz alım yaparken sizede karşılıksız olarak bu imkanı veririz. aslında bu bizede faydalı olur ne kadar fazla alım olursa bizim içinde bir nebze oran aşağı inmiş olur. bu birliği ister böyle devam ettirebiliriz. ister size ücretsiz ,komisyonsuz, kayıtsız şartsız özgür bir bayilik verebiliriz.
saygılar
ERK4NS4N antiemperyalist girişimci

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Otomotiv
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
17/11/2008 :  22:31:24  Alıntı
benim aklimada pek yatmadi tam bilmesem veya anlmasam uzaklik acisindan. idealmodelin dusunceleri dogru bence. saygilarimla.

Yerleşim : İspanya / Tarragona
Haluk@BURSA
Üye

Toplam 831 yazı
18/11/2008 :  10:01:39  Alıntı
Bence hiç market işine girme hergün birkaç tane promosyon yapman lazım ve uzmanlaşmış olman gerekiyor aksi durumda gidersin aylık 30-40 ciro ile kesin batarsın bu tarz marketlerin elektrik giderleri zaten karını ***ürür senin boşver başka sektör dene derim kendi payıma.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Serbest meslek
feno-men
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/01/2009 :  21:45:46  Alıntı
ARKADAŞLAR 15 YILLIK PERAKENDECİYİM MARKET AÇMAK İSTEYEN FAKAT BU KONUDA HİÇBİR BİLGİ VE DÜŞÜNCEYE SAHİP OLMAYAN İNSANLARA BİLGİ SATIYORUM. BU SİTEDEKİ ARKADAŞLARA SÖYLÜYORUM PERAKENDE SEKTÖRÜNE GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ EĞER İŞİN PÜF NOKTALARINI, ÜRÜN SATINALMADAN GİDERLERİN NASIL ÇIKACAĞINA, NE KADAR KAZANIRIM, GELİRİM NE, FİDERİM NE, EXTRA GELİRİM VAR MI BUNLARIN TÜM CEVAPLARI BENDE
TÜM BİLGİLER İSTEYENE LİSTE HALİNDE VERİLİR İSTEYENE MAİL YOLUYLA YADA YADA TELEFON AÇARAK. DEDİĞİM GİBİ BU İŞTE PROFESYONEL DEĞİLSENİZ BENİMLE MAİL YOLU İLE İRTİBATA GEÇİN
shortlan@hotmail.com
TÜM BİLGİLERİ SADECE
500 YTL
DÜŞÜNENLER FIRSATI KAÇIRMASIN
BU İŞİN ŞAKASI YOK...!
serkan

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : Gıda
feno-men
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/01/2009 :  21:47:55  Alıntı
DEMİN YAZDIĞIM MAİLİ DÜZELTİYORUM ARKADAŞLAR 1 HARFİNİ EKSIK YAZDIM KUSURA NBAKMAYIN
shortlant@hotmail.com
serkan

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : Gıda
caspone
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/01/2009 :  00:29:13  Alıntı
merhabalar ben uzun zamandır bu işi yapıyorum göztepede bir şarkuterimiz var. aylık cirosu 25 bin tl civarında dükkan kirası 1000 tl ve devir ediyoruz 65 bin tl ye fakat bu paraya tabiki kendinizde iş kurabilirsiniz eger anadolu yakasında düşünürseniz kazasker,suadiye,içerenköy gibi ilçelerde bu işi yapmanızı tafsiye ederim.
neye mal olucağını bile bile, yaptığımız seçimleri sınayan, aynı seçimi yeniden yapmamızdır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
mr tourism
Üye

Toplam 147 yazı
23/01/2009 :  02:32:48  Alıntı
500 ytl ye neyi sattığınızı anlamadım ? :) herkesin (marketçi bir arkadaşı yada) parekendeci arkadaşı eşi dostu akrabası muhakkak vardır gider onun yanında staj görür 500 ytl de vermemiş olur

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : İnternet
yusuf gokacti
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
05/05/2009 :  01:29:19  Alıntı
15 gun kasaya oturman yeter.....

Yerleşim : ABD / Arizona
karakus57
Üye

Toplam 120 yazı
01/08/2014 :  20:44:57  Alıntı
SELAMLAR;
YAKLAŞIK İKİ SENE ÖNCE KURDUĞUMUZ VE ŞU AN HALA AKTİF OLAN DİJİTAL BASKI KANVAS TABLO İMALATI
YAPTIĞIMIZ İŞİMİZİ BÜTÜN EKİPMAN VE MÜŞTERİSİ İLE (ORTAK ANLAŞMAZLIĞINDAN DOLAYI )SATIYORUZ.
İŞ YERİMİZ ŞU AN AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTADIR.AYLIK ORTALAMA 8-10 BİN TL ORTALAMA CİROSU VARDIR.
EKİPMAN OLARAK:
1 ADET HP 5500 PS 60 İNC(150 LİK)İÇMEKAN DİJİTAL BASKI MAKİNASI(15,000 TL DEĞERİNDE)
BELD KAYIŞI VE ENKODER KABLOSU YENİ,KAFALARIN DURUMU ORTA .ŞU AN SIKINTISIZ AKTİF ÇALIŞIYOR.
MALİYETİ 0,50 KRŞ OLAN BOYA SİSTEMİ DOLUM KARTUŞLU,ÇİP RESETLEMESİ FELAN YOK TAK KULLAN
İSTENİRSE HİÇ İŞLEM YAPMADAN ESKİ TÜP KARTUŞLARDA KULLANILABİLİR.(YEDEK DURUYOR 6 RENK /ADET)
1 ADET DONANIMLI BİLGİSAYAR(1500 TL DEĞERİNDE)
1 ADET PHOTOPRİNT RİP PROGRAMI (2000 TL DEĞERİNDE)
1 ADET HARCİ HARD DİSC 1 TB
VE BU İŞLE İLGİLİ A DAN Z YE NE GEREKİYORSA BÜTÜN YAN MALZEMELLER VE TAKIMLAR.
İŞİMİZ HAKKINDA KISACA BİLGİ:
İÇİNDE 20,000 ADET VE ÜZERİNDE ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ YÜKSEK FOTO İMAJ BANKAMIZ VARDIR.
BUNLARIN YAKLAŞIK 2800-3000 ADET RESMİ KODLANDIRILMIŞ VE KATALOG OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
1000 ADET KATALOG (MALİYETİ 30.000 TL)YAPTIRILMIŞ OLUP İSTANBUL DIŞINDA 400 ADET MÜŞTERİYE
DAĞITILMIŞTIR VE ŞU AN AKTİFTİR.
KALAN 600 E YAKIN KATALOG İSTANBUL A DAĞITILMAK ÜZERE DURUYOR.
KATALOGUMUZ :
37 ADET KATORİYE AYRILMIŞ(ATATÜRK,ORYANTEL,AVRUPA KLASIKLERİ,MANZARA......GİBİ)OLUP
***İÇİNDE 2800-3000 ADET RESİM BULUNMAKTA VE TOPLAMDA 240 SAYFADIR.ANSİKLOPEDİ KADAR BÜYÜKTÜR VE MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNİ KAZANMIŞTIR.
***KATALOĞUMUZUN İSMİ VE FİRMAMIZIN ADI PİYASADA İYİ İMAJ VE VİZYONA SAHİPTİR,GÜN GEÇTİKÇEDE İYİ PUANLAR KAZANMAKTADIR.
***ÖZELLİKLE İSTANBULA KATALOG DAĞITIMI YAPILIRSA VE GÜZEL İŞLENİRSE ÇOK OLUMLU SATIŞLAR OLACAĞIDA MUHAKKAKTIR.
***MÜŞTERİ DURUMU ŞU AN İYİDİR AMA ALACAK ARKADAŞ GEREK İSTANBUL GEREK ANADOLU OLARAK PAZARLAMA VE DAĞITIM İŞİNE AĞIRLIK VERİRSE SÜPER OLUR.BİZ ŞUAN KARGO İLE HEM RULO HALİNDE HEMDE BİTMİŞ HALDE ANLAŞMALI KARGOMUZLA GÖNDERİM YAPIYORUZ.
***MÜŞTERİ OLARAK ANADOLUDA 400 DEN FAZA MÜŞTERİDE KATALOĞUMUZ VARDIR,ADRES DATAMIZDA 1200 ADET ANADOLU DA CAMCI ,ÇERÇEVECİ VE SANAT GALERİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ VARDIR BUNUN YANINDA 1000- 1500 ADET TE İSTANBULDA MÜŞTERİ ADRES BİLGLERİ OLAN TOPLAMDA 2000-2500 ADET MÜŞTERİ BİLGİLERİ OLAN DATAMIZ VARDIR.
KISACASI :
***BASKI MAKİNESİ ,HAZIR VE AKTİF KATOLOG,HAZIRDA MÜŞTERİ,RESİM ARŞİVİ,2500 ADET MÜŞTERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ OLAN DATA VE MÜSTERİLER ÜZERİNDE BIRAKILAN İYİ BİR İMAJ VE VİZYONUMUZU SATIYORUZ.
***İLGİLENEN ARKADAŞLAR TELEFONLA DAHA DETAYLI BİLGİ VEREBİLİRİZ.
BU İŞİ YAPMAK İSTEYEN VEYA BU İŞİ YAPIPTA İŞİNİ BÜYÜTMEK İSTEYENLERE KAÇIRILMAYACAK,DEĞERİNDE VE KENDİNİ ÇOK KISA ZAMANDA AMORTİ ADİP PARA KAZANDIRACAK KURULU İŞTİR......
***SADECE KATALOG İÇİN GÖRÜŞÜLÜR.....SADECE MAKİNA SATILIK DEĞİLDİR...
TAKAS OLUR SADECE DEĞERİNDE ARABA İLE PAZARLIKTA SÜNNETTİR MAKUL ÖLÇÜDE,VADE DÜŞÜNMÜYORUZ ....
DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ ...
ALAN ARKADAŞIMIZA ŞİMDİDEN ALLAHIM HAYIRLI ETSİN BOL KAZANÇLAR VERSİN
SELAMLAR
FİYAT : 33,000 TL
05326938357

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.11 saniye.
15:38:45, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım