Sizce Ne Yapabilirim? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sizce Ne Yapabilirim?

efeergen3535
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
15/02/2018 :  21:50:19 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,
Uzun bir süredir özel bir firmada bölge satış sorumlusu olarak çalışmaktayım. Çalıştığım şirket İzmir'de fakat ben her ayın 15-20 günü Karadeniz bölgesine seyahate gidiyorum.Bilirsiniz rutin rut ziyaretleri gerçekleştiriyorum. Bölgede bulunduğum süreler içerisinde işlerimden arta kalan zamanlarda ek gelir sağlayabileceğim bir çalışma içerisine girme amacındayım. Değerli fikirlerinizi dinlemek, akabinde buradan almış olduğum fikirler ile bir adım atmak isterim.
Yorumlarınız ve fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim
Hayat Tesadüflere Hastadır.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
wolkan2641
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
16/02/2018 :  10:58:39  Alıntı
eczane ve sağlık ürünleri satabilirim dersen piyasa fiyatının altında orjinal ürün tedarik edebilirim
Ana gibi yar olmaz
Bağdat gibi diyar olmaz ama
Bağdat bombalanır...

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
doksan
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
16/02/2018 :  11:57:31  Alıntı
Yöreye has peynir çeşitleri, tereyağ aynı zamanda bal getirebilirsin. Gerçi bunları artık kargo ile sipariş verebiliyorsun ama yine de ekmek çıkabilir

Yerleşim : / Tekirdağ  |  Meslek : Turizm
efeergen3535
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/02/2018 :  12:48:57  Alıntı

wolkan2641 ne cesit urunler mesela bilgi verebilirmisiniz.

wolkan2641
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
16/02/2018 :  16:21:12  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - efeergen3535
wolkan2641 ne cesit urunler mesela bilgi verebilirmisiniz.

kozmetik tarzı şampuanlar (sarımsak özlü vb) kremler (ağrı kesici yada parfümlü maskot kremler)
eczane için vitamin tarzı ürünler (pharmaone vb) buharlaşan merhem vicks gibi yada zayıflama ürünleri şu ara çok meşhur olan gece kızı çayları gibi
medikaller için tansiyon aletleri ateş ölçerler nebülazatörler
Ana gibi yar olmaz
Bağdat gibi diyar olmaz ama
Bağdat bombalanır...

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
makifbeyza
Üye

Toplam 247 yazı
16/02/2018 :  21:26:51  Alıntı
wolkan3641 internetten satış yapıyoruz.ürünlerinizle ve fiyatlarıyla ilgili görüşmek isteriz.

Selim Kılıç
selim.kilic1@hotmail.com
Selim KILIÇ

Yerleşim : Türkiye / Aksaray  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Emirhamza
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
16/02/2018 :  23:46:13  Alıntı
Toptan araba kokusunda yardımcı olabilirim. Benzinlikler, oto yıkama, oto aksesuar, işlek büfeler, parfüm dükkanları, kozmetik temizlik ürünleri satılan yerlerde hızlı şekilde satışı yapılmaktadır. ilgilenirseniz 05398245552 ulaşabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
16/02/2018 :  23:55:11  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Merhaba arkadaşlar,
Uzun bir süredir özel bir firmada bölge satış sorumlusu olarak çalışmaktayım. Çalıştığım şirket İzmir'de fakat ben her ayın 15-20 günü Karadeniz bölgesine seyahate gidiyorum.Bilirsiniz rutin rut ziyaretleri gerçekleştiriyorum. Bölgede bulunduğum süreler içerisinde işlerimden arta kalan zamanlarda ek gelir sağlayabileceğim bir çalışma içerisine girme amacındayım. Değerli fikirlerinizi dinlemek, akabinde buradan almış olduğum fikirler ile bir adım atmak isterim.

Ozel sektorde bu tarz gorevlerde yogun bir calisma temposu vardir Normalde kafanizi kasiyacak vakit birakmazlar adama Eger firsat bulabilip bos zaman yaratabiliyorsaniz helal olsun Ya isiniz cok basit yada siz zaman yonetimini iyi yapiyorsunuz
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
aries
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
17/02/2018 :  04:39:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Şayet araç ile gidiyorsanız, ege bölgesine has ürünleri karadenize, karadeniz bölgesine has ürünleri egeye ***ürebilirsiniz... ilk aklıma gelen ege bölgesinden zeytinyağı ***ürebilirsiniz karadenize.... karadeniz bölgesinden de çay olabilir vs vs araştırmak lazım her iki bölgeye has ürünler nelerdir..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
efeergen3535
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
17/02/2018 :  17:49:05  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - masal06
Alıntı Yapılan Metin:
Merhaba arkadaşlar,

Ozel sektorde bu tarz gorevlerde yogun bir calisma temposu vardir Normalde kafanizi kasiyacak vakit birakmazlar adama Eger firsat bulabilip bos zaman yaratabiliyorsaniz helal olsun Ya isiniz cok basit yada siz zaman yonetimini iyi yapiyorsunuz

Merhaba,
Öncelikle yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Fakat açmış olduğum konuya beklediğim tarzda bir yorumda bulunmanızı isterdim. Öncelikle herkesin yaptığı iş değerli ve önemlidir. Kendi işimle alakalı çok çalışıyorum yada az çalışıyorum, zamanı iyi yönetiyorum yada yönetemiyorum tarzlarında bir cevap vermem kendimi övmeyede yada yermeye girebilir. Bu yüzden açmış olduğum konu ile ilgili bir fikir vermeyi düşünürseniz çok memnun olurum.

efeergen3535
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
17/02/2018 :  17:51:23  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - aries
Şayet araç ile gidiyorsanız, ege bölgesine has ürünleri karadenize, karadeniz bölgesine has ürünleri egeye ***ürebilirsiniz... ilk aklıma gelen ege bölgesinden zeytinyağı ***ürebilirsiniz karadenize.... karadeniz bölgesinden de çay olabilir vs vs araştırmak lazım her iki bölgeye has ürünler nelerdir..

Bu fikirlerim içerisinde birşey aslında. Tek sıkıntım Uçak ile gidip geliyorum :)

efeergen3535
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
17/02/2018 :  17:53:42  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Emirhamza
Toptan araba kokusunda yardımcı olabilirim. Benzinlikler, oto yıkama, oto aksesuar, işlek büfeler, parfüm dükkanları, kozmetik temizlik ürünleri satılan yerlerde hızlı şekilde satışı yapılmaktadır. ilgilenirseniz 05398245552 ulaşabilirsiniz

Olabilir aslında. Üretici firmamısınız yoksa toptancımı?
Firma bilgilerinizi paylaşabilirseniz internetten bir göz gezdirmek isterim.

masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
17/02/2018 :  19:09:02  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - masal06
Alıntı Yapılan Metin:
Merhaba arkadaşlar,

Merhaba,
Öncelikle yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Fakat açmış olduğum konuya beklediğim tarzda bir yorumda bulunmanızı isterdim. Öncelikle herkesin yaptığı iş değerli ve önemlidir. Kendi işimle alakalı çok çalışıyorum yada az çalışıyorum, zamanı iyi yönetiyorum yada yönetemiyorum tarzlarında bir cevap vermem kendimi övmeyede yada yermeye girebilir. Bu yüzden açmış olduğum konu ile ilgili bir fikir vermeyi düşünürseniz çok memnun olurum.

Kusura bakmayin verdiginiz bilgiler kisitli olunca sadece bu bilgilerle empati kurabildim sektorunuz egitiminiz yetenekleriniz gibi bilgiler eksik olunca bendende bu yorum cikiyor Fikir verme isini diger takipci arkadaslar zaten sorgulamadan !!! cok guzel yerine getirmis Boyle tabiri caizse basitce agizdan cikmis fikirler pek benim tarzim degil Buradan bu sekilde fikir vermeyi pek tasvip etmiyorum cunku fizibilitesi yapilmamis her turlu is fikri tehlikelidir Ben takipcilerin uzulmemeleri icin birazdaha gercekci bakis acisina sahip olmalarini yegliyorum Nihayetinde dost aci soyler fakat nezaketinize hurmeten nacizane fikrim Urun odakli bir sektordeyseniz ona paralel iliskili birkac urunu de calisabilirsiniz hem pazar sorunu yasamaz hem urunun teknik detaylarina hakim olur hemde tedarik sorunu cekmezsiniz

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

'Keşke'Leri Sevmem !!

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
18/02/2018 :  03:26:00  Alıntı
verdiğiniz bilgiler çerçevesinde farklı bir sektörde bir iki firma ile anlaşıp onların kataloglarını alıp işten arta kalan zamanlarda o alandaki firmalara satış yapmaya çalışmak olur. (Ne kadar etik bulursunuz bilmiyorum)
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
18/02/2018 :  11:44:11  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ikare
verdiğiniz bilgiler çerçevesinde farklı bir sektörde bir iki firma ile anlaşıp onların kataloglarını alıp işten arta kalan zamanlarda o alandaki firmalara satış yapmaya çalışmak olur. (Ne kadar etik bulursunuz bilmiyorum)

Sayin ikare arkadasimda olaya etik kismiyla cok farkli ve guzel perspektiften bakmis Ek isin etik olup olmadigini tartisirsak sanirim Bircok bildigimiz dogrular tersyuz olur Heleki bir firmaya sozlesmeyle hukuki anlamda bagli olarak belli odev ve gorevlerimiz oldugunu dusunursek Bu arada ozel sektorde Bolge Satis Sorumlulugu gibi onemli bir pozisyonda bulunuyorsaniz Maddi neden olamaz ek is Vallahi ben bos zaman bulabilseydim ki bulamiyorum iyide kazaniyor olsam kendimi rejenere etmeye veya kendime yatirim yapmaya harcardim bu zamani Haa icimde girisimci bir ruh var dizginleyemiyorum diyorsaniz bilemem

'Keşke'Leri Sevmem !!

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.45 saniye.
14:06:16, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım