İşlek Caddede 9 Metrekare Dükkanda Ne İş? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İşlek Caddede 9 Metrekare Dükkanda Ne İş?

ironik
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
07/02/2018 :  22:42:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar merhaba ben ankara ivedik caddesinde işlek noktada 9 metrekare dükkan aldım benim hali hazırda işim var buraya kardeşime iş açmak istiyorum ne yazıkki herhangi bir zanaati yok,ben film işi yapıyorum buraya filmci açayım diye düşündüm ama ankarada pek gitmez dediler vazgeçtik,tekel açalım diye düşündük mesafe kuralından mescid e 100 metre mesafe sağlamıyor onuda eledik dükkan çok ufak aklımızada başka iş gelmedi yanında dürümcü,ayakkabıcı ve kasap var sizce burada hangi işler olabilir? fikir beyan eden bütün arkadaşlara teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / Kırıkkale  |  Meslek : Serbest meslek
emrenazli
Üye

Toplam 155 yazı
08/02/2018 :  14:56:02  Alıntı
Çerez-çikolata-şeker işi yapabilirsiniz. Hem karlı hem eleman gerekmez. Masrafsız olacağından güzel para bırakır tahminim
Çocuk giyim üzerine perakende ve toptan mağazalarımız var.

Kelepir serili Çocuk giyim ürünleri alınır.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
08/02/2018 :  23:11:57  Alıntı
Ekmek satsin bir fırınla anlaşıp..
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
09/02/2018 :  02:09:09  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Bartoloucci
Ekmek satsin bir fırınla anlaşıp..

Hocam un fabrikanız falan mı var. herkese ekmek satın yazmışsınız:):)
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
09/02/2018 :  02:12:18  Alıntı
çiğ köfteci yada tavuklu pilavcı olabilir. iki masa ile hallolur.
yada tost ve sıkma meyve suyu olabilir. bu basit ve yapması da kolay iş. çok sermaye de istemez.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
İ.YILMAZ
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
09/02/2018 :  16:35:06  Alıntı
9 metre kare dükkan içerde hizmet sağlamaya imkan vermez. Ama yeri güzelse çok güzel dondurmacı olur. İyi bir tedarikçi bulursan karlı iştir. Kira olmaması büyük avantaj, sezonluk iş olduğu için bol bol vaktinde olur.

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Diğer
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
09/02/2018 :  18:11:57  Alıntı
Cep telefonu dukkanı acabılırsınız. İvedik caddesini bilirim büyük bir cadde işlek bir konumunda ise aylık yuksek mıktarda hakediş alırsın. tatmin edici

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
ironik
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
10/02/2018 :  00:04:52  Alıntı
tüm cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim valla fikirlerin hepsi çok hoşuma gitti 1 haftadır 1 fikir bulamamıştım gerçekten akıl akıldan üstündür sözü çok doğru bir tek telefona cesaret edemeyiz sanırım çünkü hiç bilmediğimiz bir iş malum elektronik bilmeyince tehlikeli olur.hepinize çok teşekkürler

Emirhamza
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
10/02/2018 :  01:22:18  Alıntı
çevrede yoksa waffle kumpir dükkanıda olabilir yanına sıkma meyvesuyu mısır vb

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
10/02/2018 :  11:09:19  Alıntı
Sadece paket üzerine döner,gözleme tarzı bir şeyler olabilir.Dİğer arkadaşların dediği gibi mevsimine göre dondurma da olabilir.Ama ben yinede döner tost derim.Kira giderin olmadığı için kar marjın yüksek olacaktır.Sabahları da simit tarzı işlerle ***ürür işleri yürütebilrsin

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
10/02/2018 :  21:47:18  Alıntı
bence çay ocağı yapın sandviç tost yapabilirsiniz oradaki esnafa çay dağıtmanız yetecektir

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
bunny531
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
11/02/2018 :  22:35:30  Alıntı
Ankara / Ulusta Çorap Çamaşır Toptancısı Babam , Bi abinin 9 metre dükkan vardı Kebapçı Çok güzel işi vardı , ( Çoğu bilmez Yemenin Pazarlığı olmaz ) en iyiside bu olsa gerek alacağın yok birşeyin yok Temiz yapsın yeter ..Güvenirse Gerçekten güzel para kazanır ( Dükkan Tabelası Çok kaliteli Olsun , Reklam vereceğin broşür Sıradan Lahmacuncu gibi olmasın )

Dönercici

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
kajmeram
Üye

Toplam 537 yazı
13/02/2018 :  23:58:08  Alıntı
Bende Yahya kemaldeyim hangi dükkan bu ortak bişeyler yapmaya istermisin ciddiyim

Yerleşim : Türkiye / Ankara
kajmeram
Üye

Toplam 537 yazı
14/02/2018 :  22:53:53  Alıntı
Teklifim geçerli kardeşim eğer şartlar uyarsa ortak iş yapalım bende Yahya kemalde oturuyorum

ironik
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
15/02/2018 :  17:39:39  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kajmeram
Teklifim geçerli kardeşim eğer şartlar uyarsa ortak iş yapalım bende Yahya kemalde oturuyorum

merhabalar aklınızda bi iş varmı? özelden dükkanın resminide atabilirim

Proaktif-Danışm
anlık

Yeni Üye

Toplam 2 yazı
16/02/2018 :  12:53:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ironik
arkadaşlar merhaba ben ankara ivedik caddesinde işlek noktada 9 metrekare dükkan aldım benim hali hazırda işim var buraya kardeşime iş açmak istiyorum ne yazıkki herhangi bir zanaati yok,ben film işi yapıyorum buraya filmci açayım diye düşündüm ama ankarada pek gitmez dediler vazgeçtik,tekel açalım diye düşündük mesafe kuralından mescid e 100 metre mesafe sağlamıyor onuda eledik dükkan çok ufak aklımızada başka iş gelmedi yanında dürümcü,ayakkabıcı ve kasap var sizce burada hangi işler olabilir? fikir beyan eden bütün arkadaşlara teşekkürler

Merhabalar,

Yapacağınız işe karar verdikten sonra KOSGEB Girişimcilik desteğinden faydalanmayı ihmal etmeyin. Bahsettiğiniz özellikte bir dükkanın neredeyse tüm sabit yatırım maliyetlerinin büyük kısmını hibe olarak alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve profesyonel destek almak isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz.

Hayırlı kazançlar dileriz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Danışmanlık
kajmeram
Üye

Toplam 537 yazı
16/02/2018 :  16:25:53  Alıntı
Açıkçası gıda üzerine ancak dükkanı görmeden bişey diyemem oturup konuşmak lazım size bu teklifi sunmamin sebebi x2 Sermaye x2 iş gücü demek ve benim beklentim ise göre aylık düzenli bi ek gelir olarakda olabilir dediğim gibi uygunsa sanada bi gün buluşup konusalim

meleti
Üye

Toplam 300 yazı
18/02/2018 :  23:54:30  Alıntı
istanbul'da meşhur olan dilim pizza dükkanları var. al git şeklinde, dilim + bardak kola 3.5tl gibi fiyatı.

https://foursquare.com/v/pizza-vegas/51d42f2d498e823040f4097a

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
kajmeram
Üye

Toplam 537 yazı
19/02/2018 :  10:35:56  Alıntı
Kahvaltı evi unlu mamuller gibi bişey olabilir ama çevresinde ne var ne yok bakmak lazim

wiya-gul@hotmai
l.com

Yeni Üye

Toplam 52 yazı
10/06/2018 :  13:02:34  Alıntı
Senin dukkan tam cay ocagi olur :)

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.72 saniye.
03:35:22, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım