Hollanda İle Ticaret Yapmak İsteyen Firmalar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hollanda İle Ticaret Yapmak İsteyen Firmalar

kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
08/01/2018 :  14:27:50 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar 13-14 seneyi askin bir suredir Hollanda yasiyorum ve sistemin isleyisi hakkinda bir takim bilgilere sahibim.
Yaklasik son 6 yildir kendi sirketim uzerinden burada Ticaret yapmaktayim ve kendi sirketim mevcut.
Hollanda ve komsu ulkerine mal satmak isteyen firmalara komisyon karsiligi veya ortaklik ,temsilcilik, distrubutorluk konusunda yardimci olabilirim.
Ayrica Turkiyeden mal cikarma ve EU ya mal alimi hakkinda tecrubeli baska arkadaslar varsa onlarlada kontaga gecmek isterim.

Not: Bu arada Cicek borsasindan mal cekip Turkiye'de satma konusunda cicek toptancilarida lutfen kontaga gecsin. Su an calistigimiz bir toptanci firma var ve arttirmak istiyoruz
Felsefem "bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir!" anlayana tabi...

Yerleşim : Hollanda / Schiphol  |  Meslek : Mühendis
hiyongnu
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
14/01/2018 :  15:02:04  Alıntı
Yüzük, saat, vb. takı ürünleriyle ilgili görüşmek isterseniz murattemel34@outlook.com adresine iletebilirsiniz. Detaylı bilgiler ve ürünlerle ilgili görseller paylaşırım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
15/01/2018 :  10:40:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sn. Kokaco; Sirketiniz uzerinden ne tip urunlerin satis ve pazarlamasini gerceklestiriyorsunuz?
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
16/01/2018 :  09:19:54  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tablom
Sn. Kokaco; Sirketiniz uzerinden ne tip urunlerin satis ve pazarlamasini gerceklestiriyorsunuz?

Slm
Ben su an kendim icin elektrik/ elektronik son kullanici urunleri ile ugrasiyorum. kucuk bir parca tekstil. Bir ara TR ye cicek (1. kalite gul) gondermisligimde var. Ayrica profesyonel olarak danismanlik hizmetide veriyorum.
Felsefem "bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir!" anlayana tabi...

tablom
Üye

Toplam 518 yazı
16/01/2018 :  09:58:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ev dekorasyon ve sanat urunleri icin belli bir pazariniz var ise iletisime gecebiliriz. Biz kanvas tablo uretim ve satisi yapmaktayiz.
Dropshipping olarak satan bayilerimiz agirlikli olarak AB ulkeleri ve ozellikle ABD'ye satis yapmaktalar. Ilgilenebileceginiz bir sektor ise tarafimiza ulasabilirsiniz.
Tablo Uzmanından Alınır!

perge.import
Üye

Toplam 244 yazı
16/01/2018 :  13:14:15  Alıntı
Ucuz fiyata 1 litrelik uht sut bulabilirsen baslangicta aylik 6/7 kamyon mal cekerim. Pesin odeme !

00 33 7 68 90 15 28
ercegiz@pardusfood.eu
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama
kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
16/01/2018 :  23:11:49  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - perge.import
Ucuz fiyata 1 litrelik uht sut bulabilirsen baslangicta aylik 6/7 kamyon mal cekerim. Pesin odeme !

00 33 7 68 90 15 28
ercegiz@pardusfood.eu

Hollanda inek ve sut ulkesi zaten
Siz Fransada misiniz? 1ltr lik uht kutu sutleri kast ediyorsunuz sanirim. Adet olarak nekadar dusunuyorsunuz? Ucuz herkeze ve sartlara gore degisen bir kelime. Hangi fiyat sizin icin "ucuz"? Ambalaj marka istiyormusnuz?

kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
16/01/2018 :  23:15:50  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hiyongnu
Yüzük, saat, vb. takı ürünleriyle ilgili görüşmek isterseniz murattemel34@outlook.com adresine iletebilirsiniz. Detaylı bilgiler ve ürünlerle ilgili görseller paylaşırım.

Bu tip urunlerin marji dusuk oluyor ve son kullanici ile o ugrasiliyor. Toptan yapma durunu olabilir ama onlarda genelde çin den aliyorlar ( buyuk olasilik sizin gibi)
Eger ozel imalat bir urunse dusunulebilir.

perge.import
Üye

Toplam 244 yazı
17/01/2018 :  12:46:30  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kokaco
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - perge.import

00 33 7 68 90 15 28
ercegiz@pardusfood.eu

Hollanda inek ve sut ulkesi zaten
Siz Fransada misiniz? 1ltr lik uht kutu sutleri kast ediyorsunuz sanirim. Adet olarak nekadar dusunuyorsunuz? Ucuz herkeze ve sartlara gore degisen bir kelime. Hangi fiyat sizin icin "ucuz"? Ambalaj marka istiyormusnuz?

Ucuz dan kastim 1 lt 0.40/0.45 cts € uht uzun omurlu sut !
oncelikle haftalik 1 kamyon hemen baslarim.. marka ilk basta olmasa bile sonra alim arttiktan sonra konusulur ! odeme %100 siparisle birlikte karsilikli sigorta puani arttiktan sonra vade yaptirmak isterim.
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama
arengrup
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
19/01/2018 :  00:27:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Mobilya alanında İmalat , alım satım, Pazarlama , alanlarında faaliyet göstermekte olan girişimcileriz. Sizinle bulunduğunuz bölgede nasıl çalışabiliriz.
05064350266
Numan Yakut
05064350266

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
19/01/2018 :  01:05:49  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - arengrup
Mobilya alanında İmalat , alım satım, Pazarlama , alanlarında faaliyet göstermekte olan girişimcileriz. Sizinle bulunduğunuz bölgede nasıl çalışabiliriz.
05064350266

Size ozelden mesaj attim

kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
19/01/2018 :  01:08:13  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tablom
Ev dekorasyon ve sanat urunleri icin belli bir pazariniz var ise iletisime gecebiliriz. Biz kanvas tablo uretim ve satisi yapmaktayiz.
Dropshipping olarak satan bayilerimiz agirlikli olarak AB ulkeleri ve ozellikle ABD'ye satis yapmaktalar. Ilgilenebileceginiz bir sektor ise tarafimiza ulasabilirsiniz.

Bu konu hakkinda detayli bilgi verebilirmisiniz?
Kargo ucret,sure
Ozel imalat veya populer baskilar
baski kalite ve canvas kalitesi
sanirim cercevesiz rulo icinde gonderiyorsunuz? cerceveleme nasil olacak?

kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
19/01/2018 :  01:17:07  Alıntı
Bu arada Hollanda'dan urun almak isteyen arkadaslar varmi? Buraya has olan oldukca fazla sey var cok girsimci bir millet kick-starter da basi cekenlerden.

Benim ilgilendigim bir konu ikinci el urunler ve hasarli urunleri burdan TR goturmek tamir edip kullanmak veya satmak.
Ornegin ; Cesitli veiling (acik arttirma) lardan toplu mal alimi veya Ikinci el makina (celik imalat/kesim/kaynak vb) yapilabilir.
Gecenlerde rastladigim bir ornek makina imalatcilar daha iyi bilir. Yari otomatik serit testere makinasi 1500-2000€ civari satilmisti. Makina TR sifir fiyati 40-45.000€ civari idi.

Ozellikle son zamanlarda batan firmalar arttigi icin bu tip acik arttirmalarin sayisida oldukca fazla.

Ikinci el piyasasinin ozelliklede hasarli mallarin degeri tamir isciliginin yuksekliginden dolayi cok dusuk.

Ayrica tam olarak gercekci mi bilmem ama yine acik arttirmalardan yok parasina arac satin alip parcala**** TR getirilebilir. Yedek parcalari icin sanirim bu durumda arac gumruk vergisi filanda odemye gerek yok. Hatta komple sok sinirdan gecir birlestir sat/ kullan (sase numari problemi haric...)

erkantekin
Üye

Toplam 567 yazı
19/01/2018 :  23:08:34  Alıntı
KOKACO, Türkiye'ye 2. el makine, otomobil, matbaa makinaları, giyim ürünleri dahil sokulması yasak.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
kokaco
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
20/01/2018 :  00:53:41  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - erkantekin
KOKACO, Türkiye'ye 2. el makine, otomobil, matbaa makinaları, giyim ürünleri dahil sokulması yasak.

Kendi adima uzuldum ulkem adina sevindim.
Ama bir yandan 2.el aracta mi sokulamiyor gercekten?

tablom
Üye

Toplam 518 yazı
20/01/2018 :  10:06:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kokaco
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tablom

Bu konu hakkinda detayli bilgi verebilirmisiniz?
Kargo ucret,sure
Ozel imalat veya populer baskilar
baski kalite ve canvas kalitesi
sanirim cercevesiz rulo icinde gonderiyorsunuz? cerceveleme nasil olacak?

Agirlikli olarak son kullaniciya satis yapildigi icin kargo dahil fiyatlandırma yapiyoruz. Fiyatlar ebatlara gore degisiyor.
Satislarimizin %99'u zaten parcali modeller ve cok buyuk boyutlarda tablolardan olusuyor. Kargo sureleri hesapli olmasi istendiginde 15-30 gun civarinda ancak hizli istenirse 3-7 gunde de teslimat saglanabiliyor lakin ciddi bir fiyat farki oluyor.
Baski kalitesi ve kanvas kalitesi AB ulkeleri ve ABD'de icin oldukca iyi A+ kalitedir. Uzakdogu urunleri gibi basit degil bu sebeple musteri memnuniyeti de ust seviyede. Ozel baskilar istenirse yapilabilir zaten genellikle her saticimiz icin ayri ozel modelle hazirlamaya dikkat ediyoruz.
Gonderimlerimizi ahsap cercevelere gerilmis sekilde gonderiyoruz zaten yani cerceveli durumda. Rulo olarak istenirse Rulo olarak da gönderilebilir. Bu alicinin tercihi ile ilgili. Rulo taleplerde agirlik daha az oldugundan daha hizli gonderimler icin de uygun olacaktir.
Tablo Uzmanından Alınır!

rserhatduygun
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
20/01/2018 :  21:13:26  Alıntı
Hocam ankastre, küçük ev aletleri ve doğalgazlı ısıtıcılar bu kategorilerden biriyle ilgilenirseniz dönüş yapmanızı rica ederim
rserhatduygun@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.94 saniye.
00:34:03, 17 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım