Turizm Komisyonculuğu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Turizm Komisyonculuğu

kayalarweb
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
02/01/2018 :  11:56:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Öncelikle selamun aleyküm, arkadaşlar bulunduğum ilde turizm komisyonculuğu işi yapmak istiyorum, mesela biraz açacak olursak işin ayrıntısını, birinin turizm servis gezi işi olacak, bende bi turizm firması ile anlaşıcam, turizm firmasından aldığım fiyatın üzerine komisyonunu koyup müşteriye fiyat vericem, bu şekil işleyiş olacak, bulunduğum ilde böyle bir faaliyet gösteren firma yok, nasıl olur sizde tutarmı.?
Ahmet Burak KAYA

Yerleşim : Türkiye / Bilecik  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
arengrup
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
19/01/2018 :  00:16:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Mobilya alanında İmalat , alım satım, Pazarlama , alanlarında faaliyet göstermekte olan girişimcileriz. Sizinle bulunduğunuz bölgede nasıl çalışabiliriz.
05064350266
Numan Yakut
05064350266

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
19/01/2018 :  02:36:19  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kayalarweb
Öncelikle selamun aleyküm, arkadaşlar bulunduğum ilde turizm komisyonculuğu işi yapmak istiyorum, mesela biraz açacak olursak işin ayrıntısını, birinin turizm servis gezi işi olacak, bende bi turizm firması ile anlaşıcam, turizm firmasından aldığım fiyatın üzerine komisyonunu koyup müşteriye fiyat vericem, bu şekil işleyiş olacak, bulunduğum ilde böyle bir faaliyet gösteren firma yok, nasıl olur sizde tutarmı.?

Yanlış anlama olmasın diye teyid etmek istiyorum...

şimdi ben misal 20 kişilik sınıfıma bi gezi düzenlemek karadeniz turu gibi istiyorum...

size geliyorum. siz de bana bu iş 80 liraya olur diyorsunuz. sonra gidip seyahat firmasından 60 liraya otobüs kiralayıp geziyi organize ediyorsunuz.
20 lira size kalıyor...

eğer tam olarak bu şekilde ise düşünceniz TÜRSAB'dan ruhsat alma şartınız var. yoksa ceza alabilir siniz.
tutar mı kısmında ise. o şehirde bu tür şeylere ihtiaç ne kadar var siz bilirsiniz. şehir neresi olduğundan yorum yapamaz kimse...
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
kayalarweb
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
05/02/2018 :  11:14:39  Alıntı

İlimiz Bilecik Efendim
Ahmet Burak KAYA

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
06/02/2018 :  02:51:26  Alıntı
Adama o kadar yorum yapıp soru sormuşuz.
son cümleyi okuyup geçmiş... :D:D:D
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

alfa16
Üye

Toplam 433 yazı
07/02/2018 :  08:33:10  Alıntı
sn.ikare
şehir neresi olduğundan yorum yapamaz kimse...
düşük bir cümle ....

Yerleşim : Türkiye / Marmara  |  Meslek : Emekli
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
10/02/2018 :  02:16:50  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - alfa16
sn.ikare
şehir neresi olduğundan yorum yapamaz kimse...
düşük bir cümle ....

Tebrik ederim...
Yazarken hiç fark etmemişim:)
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

kayalarweb
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
21/02/2018 :  15:52:23  Alıntı
Cevap ve önerilerinize talibim arkadaşlar , tutarmı sizce ? Gerekirse Kredi Çekip 46 50 Kişilik Otobüslerden ilk etapta 1 adet veya 2 adet almayı düşünüyorum .Saygılarımla...
Ahmet Burak KAYA

emil55
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
24/02/2018 :  00:28:49  Alıntı
Bu işte Türsaba gerek yok. Komisyonla anlaşıyorsunuz. Tüm organize turcu şirkete ait. Zaten turcu şirket 80liradan 20sini sana verecek. Böyle de yapabilirsin önceden %50ödeme alıyon, sonra kişibaşı 20lirayı cebine koyup diğer 20lirayı da turcu şirkete ödüyorsun. He bide otobüs alırsan sürekli çalıçtığın şirket başka otobüs yerine hep senin otobüsü kiralar.
emilsumgait@hotmail.com
cep: +994503656045

Yerleşim : Azerbaycan / Baku  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.39 saniye.
17:57:44, 23 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım