Kuyumcu İmalatçısıyız Yeni Müşterilerle Tanişmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kuyumcu İmalatçısıyız Yeni Müşterilerle Tanişmak

tufeyl-79
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
18/11/2017 :  16:50:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

selamlar tüm koniks li arkadaşlara özellikle satiş pozizyonunda tecrübe sahibi olan arkadaşlardan yardimlarınıza ihtiyacım var ben ist.cemberlitaşta 25 yıldır kuyumcu imalat ında çalıştım ve çalışıyorum hem işçi veya işveren olarak şu anda dökümhanem var. üretimi durdurdum çünkü nakit dönmüyor bütün malzemeleri peşin alıyorum ama ben müşteriden tahsili çokzor topluyorum ben de budurumdan çıkış için şöyle bir çıkış yolu düşündüm elimde var olan moddellerle veya yeni model olabilir yeğenim ablamın oğlu internet ten satışta tecrübeli kendim neten satiştan anlamıyorum resmi açılışım var acaba halen açık olan dükkanimın adına web sayfasımı açıyım yoksa popüler sayfalarda sanal dükkanmı açmalıyım yoksa bu sitelere toptansatabilirmiyim sizler ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekürler. 0536220 72 52.

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Ticaret
alsat_ekonomisi

Yeni Üye

Toplam 11 yazı
21/11/2017 :  17:06:51  Alıntı
internetten altın satışı olmuyor hocam, kontrol özellikli kapıda ödeme ile bile göndersen, pek ışık yok
işçilikten çok mu zarar edersin

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
tufeyl-79
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
21/11/2017 :  17:27:42  Alıntı
zaten şuanda altın üreten az serdar bey ben de siparişe göre üretiyorum şuan piyasa gümüş sarı ucuz vs.madenlerle çalışıyor zaten ben altını kast etmemiştim altın müşeterinin siparişi olmalı ki üretiyim yani genel anlamıyla bujuteri diyebiliz işçilik derken anlamadım ayrıca yorumun için teşekür.

camelot
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
21/11/2017 :  23:57:50  Alıntı

artık herkes internetten satış yapıyor. işletmeler gelecek yıllarda maliyetleri düşürmek için mağazalarını kapatıp tamamen internete geçecek bu yıl türkiye'de internetten alışveriş yapan kişi sayısı 15 milyon. treni kaçırmadan hemen alt yapılarınızı hazırlayın sitenizi ve markanızı oluşturun. ufak reklam vererek ve sosyal medyayı kullanarak çok ciddi satışlar yapabilirsiniz. saygılar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
tufeyl-79
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
22/11/2017 :  00:39:12  Alıntı
can bey teşeekürler

sekos
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
22/11/2017 :  10:42:06  Alıntı
Merhabalar. Artık herşey internet ortamında dönmeye başladı. camelot un da dediği gibi gelecek yıllarda birçok işletme maliyet düşürmek adına mağa kapatıp internet ortamına ağırlık verecek. Benim size tavsiyem ilk önce sosyal medya instagram ve facebook ta, popüler ve ücretsiz pazaryerleri olan (sadece satıştan komisyon alan) n11.com ve hepsiburada.com, eptt.gov.tr, gibi pazaryeri sitelerinde satışa başlamanız. Daha sonrasında ise gittigidiyor.com. Buralardaki satış performansınıza göre kendi e-ticaret sitenize yatırım yapıp güzel bir reklam çalışması ile iyi bir markalaşma yapabilirsiniz? Benim düşüncem bu yöndedir.
Hayırlı bereketli satışlarınız olsun.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tufeyl-79
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
22/11/2017 :  15:46:05  Alıntı
serkan bey alakana teşekür ederim sağol var ol bakalım raştırıyorum sonumuz hayr olun.inşallaahcc.

muratbakal
Üye

Toplam 177 yazı
04/12/2017 :  00:13:48  Alıntı
hocam internetten altın tutarmı tutmazmı bilemem internetten alış veriş yapan birisi olaral altını netten almayı düşünmem ama başka bir örnek vereyim facebook çeşitli guruplar var adamlar gümüş yüzük satıyor bazen sabit fiyat çoğunluklada mezatla ve güzelde saatıyorlar bence altın eğilde gümüş ve gümüş ürünleri güzel satar diye düşünüyorum..

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Ticaret
sercanozan06
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
08/12/2017 :  19:11:37  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tufeyl-79
serkan bey alakana teşekür ederim sağol var ol bakalım raştırıyorum sonumuz hayr olun.inşallaahcc.

özel mesaj ile iletişime geçerseniz eticaret konusunda yardımcı olmaya çalışayım. Hali hazır da eticaret yapıyorum.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.5 saniye.
09:57:00, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım