Çin'e Bozuk Bilgisayarı Geri Göndermek - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çin'e Bozuk Bilgisayarı Geri Göndermek

dastec
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
10/11/2017 :  12:48:21 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selam Arkadaşlar,

Geçen ay çin'den aldığım bilgisayar bozuldu ve geri göndermek istiyorum, ama hiç bir kargo şirketi bunu yapmıyor, gerekçe olarak Türkiye'den kullanılmış elektronik yurtdışına gönderilmez diye.
Ben ama garantisi olduğu için göndermek istiyorum.
Bu konuda tecrübesi olan varmı? bana yardımcı olurmusunuz çok sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Aksaray  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • ege10ege
    Yeni Üye

Toplam 71 yazı
    11/11/2017 :  00:24:54  Alıntı
    Yardımcı olacak bir durum yok ne yazık ki. Onlar sana bedava kargo yapar sen Türkiye de yaptırsan kargosu kadar tamiri tutar zaten. Kargo firması 2.el göndermiyorsa gitmez. Git yaptır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    dastec
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    11/11/2017 :  15:35:59  Alıntı
    Yaptıracak durum olsa zaten yaptıracam
    burda yapılacak birşey deyil değişmesi lazım
    Çok saçma bir durum, yeni sistem alıyorum bozuluyor ve ben onu geri gönderip garantisinden faydalanmalıyım

doksan
    Yeni Üye

Toplam 94 yazı
    11/11/2017 :  20:22:40  Alıntı

Buradaki servis ağı altyapısı bulunan firmalarla en azından 1 adet fark olmalı değil mi? Ki; seni ve başına gelen bu tatsız olayı bir şekilde öğrenenleri bu ticaretten caydırsın. Vatan bilgisayarın derlediği bir konu başlığı bile olabilir... Yani anlatılmak, verilmek istenen mesaj çok bariz: PC, laptop ordan alırsan başına böyle şeyler gelebilir. Subliminal

Yerleşim : / Tekirdağ  |  Meslek : Turizm
    mermerci
    Yeni Üye

Toplam 81 yazı
    11/11/2017 :  20:37:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Benim aklıma gelen ben madeniyim cine sıklıkla giderim ve müşterilerim turkiyeye gelir istersen önümüzdeki ay gidecegim gidince gotureyim yapılınca elemanlarım getirsin
    Ramazan ERSAN
    A PLUS MARBLE

Yerleşim : Türkiye / Burdur  |  Meslek : İthalat / İhracat
    dastec
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    11/11/2017 :  23:37:37  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - mermerci
    Benim aklıma gelen ben madeniyim cine sıklıkla giderim ve müşterilerim turkiyeye gelir istersen önümüzdeki ay gidecegim gidince gotureyim yapılınca elemanlarım getirsin

cok tesekkür ederim ama bu sorunu kisa zamanli cözer,
    bende Cinle is yapmak istiyorum ve basima bu sorunlar hep gelecegi icin, köklü bi cözüm ariyorum.

behnanoz
    Üye

Toplam 138 yazı
    13/11/2017 :  14:19:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Çin'de yaşayan bir Türk vatandaşı olarak bilgi vermek isterdim fakat problem bir hayli büyük gözüküyor.Türkiye'de çözümü olmayan bir şey ve problemin tek çözüleceği yer olan Çin'e gümrük probleminden dolayı gönderemiyorsunuz, ilginç ve güç bir durum.
    Bilgi paylastikca degerlenir!

http://www.yiwugo.com

Yerleşim : Çin / Shanghai  |  Meslek : Ticaret
    mermerci
    Yeni Üye

Toplam 81 yazı
    16/11/2017 :  12:09:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Siz bilgisayarım arızalı demissiniz neyse işin rast gelsin
    Ramazan ERSAN
    A PLUS MARBLE

Yerleşim : Türkiye / Burdur  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.88 saniye.
    01:45:12, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım