Kendi Zeytinimi Satmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kendi Zeytinimi Satmak İstiyorum

Ahmttttt
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
03/11/2017 :  23:55:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar hayırlı akşamlar ben bursada ikamet etmekteyim gemlik zeytini ticareti yapmak istiyorum yani kendi bahcemizdeki zeytinleri güvenilir alıcılara satmak istiyorum tamamen katkısız zeytin ve zeytinyagı satmak istiyorum bana bu konuda yardım edebilirmisiniz

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Kamu sektörü
Hayat Yasin
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
07/11/2017 :  14:55:23  Alıntı
işletmeniz var mı? fatura kesebilecek.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Muhasebe
businessman_
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
13/11/2017 :  14:31:02  Alıntı
zeytin yağının tenekesi kaç Tl sizin orda?
Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Tekstil
Ahmttttt
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
15/11/2017 :  20:58:07  Alıntı

Malesef yok.

emreergonca
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
20/11/2017 :  11:52:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ayvalık erken hasat naturel sızma zeytinyağı temin edilir.
Bir ülkede adaletin varlığı kişinin kendini özgürce ifade etmesinden anlaşılır. Bir ülkede adaletsizliğin varlığı ise kişilerin başına buyruk davranışından anlaşılır. İyi insanlar sorunları önlemek için çaba sarf ederler. -Konfüçyüs

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hukukçu
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
03/01/2018 :  18:56:22  Alıntı
Ukraynadakı ıtalat ıhracat lojıstık fırmama ve yenı kıralıyacagım romanov cıftlıkıme sermayedar ortak arıyorum musterı bura gumruk prosudur mal tedarıkı bana aıt sadece koyundan anlıyan cıftlıkde durabılcek sermayedar her koyunda kar koyun bası 20 usd satılanda koyun malıyetı ve ortaklık katılım payı ıcın vatsapdan ekleyın ayrıca keresteden palete cevızden mangal konurune aycıcek ve yagından canlı her tur kucuk buyuk bas hayvan musterı potansıyelı olup mal bulmakfa sıkıntı ceken kardeslerımlede bırlık ve kar paylasımına varım tekstılden gıdaya sebze meyveyede olur sermayesı olup yurt dısında ıs yapmak ısteyen durust kul hakkı yemıyecek uckuruna duskyn olmıyan mertce helalınden tıcaret yapmak ısteyen her arkadası bunyemızde bırlık beraberlıge davet edıtorum cıdfı olan vatsaımı eklesın ayrıca kendı fıkrı olup ukraynada kendı ıs yapmak ısteyenede orurum fırma kurulum vıze,favetıye ıslerınde kanunı sekılde yardımcı olurum avrupaya gıdmek ısteyenede kanunı yollardan vıze alır pasaportuna vıze vurdurup avrupaya cıkısına yardımcı olurum vatsapp +380 50 598 0312
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
dagitim_19
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
04/01/2018 :  12:40:44  Alıntı
litresi ne kadar ?
bul sat
al sat
çal sat

(yahudi atasözü)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Medya
onka
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
04/01/2018 :  13:40:16  Alıntı
Zeytinlerin büyüklüğü ve fiyatları ile zeytinyağının asiditesi, sıkım koşulları ve fiyat bilgisini gönderebilir misiniz?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
04/01/2018 :  17:12:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ben 7-8 sene eşimin edremit zeytinliğinden çıkan soğuk sıkma, asit derecesi yok denecek kadar az olan yağlarını, o kadar uğraştım satamadım, istanbul a 2,5 ton yağ getirdim ama bu millet zeytinyağının kıymetini bilemedi, kimi ayçiçek yağı zannetti, oysa ki koklasan mis gibi zeytin kokuyor, tadına baktığında anlıyorsun zaten, arayanların çoğuda yağı ayağına kadar ***ürmemi istedi, kimi 5-6 teneke (18 lt lik) numune istedi, bizim bakkala numune kiloluk verdim satarsın diye, satamadı yada satmak istemedi, bakkaldan alanlar dolapta yağ dondu deyip geri getirmiş, en sonunda zeytinyağı satan birine maliyetine verdim, o da paramı alamıyorum deyip paranın bir kısmının üstüne yattı, web sitesi kurdum, el ilanları dağıttım, kimse ilgilenmedi.

Şimdi izmir e gittiğimde kendime 25 kiloluk bidonla getiriyorum, bana 1 sene yetiyor, kimseye de satmıyorum, gitsinler ısıl işlem görmüş, minerali ölmüş zeytinyağına marka diye para döksünler.

Biraz içinizi karartmış olabilirim ama gerçekler böyle.

Ürününüzü hiç bir yere göndermeyin, alacak kişi gelsin, asit oran analiz raporunu gösterin, parasını ödesin alsın gitsin, evrak işlerini vs kendi halletsin, özellikle yurtdışına satanlar var, onlarla bağlantı kurmaya çalışın, gelsinler asit oranlarını kendileri de test etsinler, ödemesini alıp gitsinler, kimseye beleş numune göndermeyin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
amazonxxxx
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
04/01/2018 :  17:49:08  Alıntı
bende ocak ayı sonunda litresi 20 tl ye saf zeytinyağı 1000 kg verebilirim.sahibi babam , fatura kesemeyiz.isteyen kişilere duyrulur.numune göndermeyiz.milas yöresi zeytininden.
Durun bende varım....

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
05/01/2018 :  01:31:03  Alıntı
bal ve zeytin-zeytinyağı üreticilerine üzülüyorum...
gerçekten pekçoğunun çok kaliteli doğal ürünler sattığına inanıyorum ama nedense "marka" olmayınca talep göremiyorlar...
birlik olup bir marka oluştursalar desem bu sefer "kalite" farkı ortaya çıkacak...
bu konulardan birinde (bal-zeytinyağı) sosyal medyada vs. birileri bilirşkişi gibi bi rol oyna**** bunlara bir nevi "garantör" olmalı...
üreticinin malından bir numune alacak diyecek ki bu şu kalitede... alacak olanlar da o kişi-kuruluş neyse ona güvenip parasını verip alacak... msal gıda mühendisi olsam böyle bir işe girerdim sanırım...

şu anki durumda malesef kaynaklarımız heba olup gidiyor...

son sorum da üretici arkadaşlara... siz bu ürünleriniz için "doğal yada organik" gibi sertifika alabiliyor musunuz?
yurtdışında zeytinyağı tüketimi bize göre çok çok fazla... istenen kriterleri sağlayıp yurtdışına satmayı denediniz mi?
soruları soruyorum öğrenmek istiyorum. belki arada ben de bi iş öğrenir onu yaparım :)
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
Ahmttttt
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
18/03/2018 :  23:50:26  Alıntı
Vaşla bizimki yüzde yüz doğal ve gemlik zeytini yani gerckten tat olarak hiç bir yere benzemiyo elimden biri tutarsa bu işi yapıcam inşallah

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
19/03/2018 :  01:03:23  Alıntı
Mesela ne gibi yardım destek ortaklık olabilir?
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
Ahmttttt
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
23/03/2018 :  08:20:44  Alıntı
Yani bu işin ihracatı için pazar grekli pazar bulunursa malı bn temin edicem beraber el ele verebilceğim biri olsa pazar bulunsa aracı olan biri gerek bize yardımcı olabilecek birisi ki dış ülkelere acılalım

ORGANİK ÜRÜN di
yarı

Yeni Üye

Toplam 40 yazı
22/05/2018 :  15:02:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selamlar herkese.Ayvalık taş baskı soğuk sıkım ZEYTINYAGI üreticisiyiz. Ilgilenirseniz ORGANİKüründiyarıbalıkesir ınstagram adresimiz.cam şişede litre 25 tldir.taş baskı bu fiyata çok uygundur.hertürlü belgemiz mevcuttur ılgilenirseniz
05052179430 vatsaptan her türlü belgemizi göndeririz
05052179430

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : İmalat
yakomoz135
Üye

Toplam 115 yazı
23/05/2018 :  10:02:34  Alıntı
Eğer uygun olursa ben alabilirim. Zeytinin özelliklerini ve fiyat bilgilerini gönderebilirmisiniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet
ORGANİK ÜRÜN di
yarı

Yeni Üye

Toplam 40 yazı
23/05/2018 :  10:18:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Litre 25 tldir cam şişe ve soğuk sıkım taş baskıdır.tüm Türkiyeye kargo ücretsizdir
05052179430

ORGANİK ÜRÜN di
yarı

Yeni Üye

Toplam 40 yazı
23/05/2018 :  10:26:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ORGANİK SERTIFIKALI ve 0.3 asittir.düşünürseniz 05052179430 arayabilirsiniz.daha aydınımı bilgi verelim
05052179430

canmorrisusa
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
14/07/2018 :  10:56:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
web siteniz yada sosyal medyada satış kanalınız var mı acaba?
canmorris

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
ORGANİK ÜRÜN di
yarı

Yeni Üye

Toplam 40 yazı
14/07/2018 :  12:03:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ORGANİK ÜRÜN diyarı balıkesir
Instagram ve facebook satış sayfamızdır.05052179430
Sipariş için noyu arayabilirsiniz.
05052179430

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.47 saniye.
14:04:35, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım