Temizlik Ürünleri Satış Bilgisi Olan Arkadaşlar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Temizlik Ürünleri Satış Bilgisi Olan Arkadaşlar

karsiyakali
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
11/09/2017 :  11:08:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Öncelikle herkese hayırlı işler ;
Şuan bi restaurantta garson olarak çalışmaktayım. Aklımdan geçen iş fikri temizlik ürünleri makine deterjanından tuvalet peçetesine kadar ortalama 50 kalem ürünü dükkan dükkan gezip satmak izmir piyasında çevrem var ama nitekim bu işi yapan çok büyük firmalarda var dayanma güçleri yüksek bu şirketlerin işletmeler cari açan firmalara yöneliyor ,3kuruş uygun veren firmaya anında geçiş yapılıyor bu işlerde bunları gayet iyi biliyorum şuan elimde olan 30,40bn ve ürün alcağım fabrikanın cari desteği böyle bi durumda yapmam gereken bi araç alıp dükkan dükkan gezmek işin zor olduğunun farkındayım ama niyetimde çok deli paralar kazanmak değil sadece kendi işim olsun çorba dönsün derdindeyim buna rağmen böyle bir iş yürür mü fikirlerinizi bekliyorum çünki benim gibi insanların çok fazla atış hakkı olmuyor :) en kötüsünü düşüncek olursak 30 bini batırdım ve bana çıkacak bağkur ve vergi borçları olur ama bu işi çevire bilmek için nasıl bi yol izlemek gerekir teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
wordsman
Üye

Toplam 150 yazı
11/09/2017 :  12:44:36  Alıntı
Güzel kardeşim,
psikolojini az çok tahmin edebiliyorum ancak evli ise bakmak gereken çocukların varsa bir daha düşün. Dükkan dükkan gezdiğinde muhtemelen açık hesap çalışmaz zorunda kalırsın. 3 lira 5 lira her yerde alacağın olur toplamakta zorluk çekersin. Sana tavsiyem illa bu alanda kendi işini yapmak istiyorsan temizlik ve ambalaj malzemeleri toptan ve perakende satışını yapabileceğin bir dükkan aç, çarşıda merkezi bir yerde, düğüncülere toptan tabaktı kaşıktı, çöp poşetiydi ürünler satabilirsin. Temizlik malzemelerini de perakendenin yanında büyük fabrikalara sunabilirsin. Yani dükkan dükkan gezmede büyük fabrikalara kurumlara yönel sermayeni çok fazla dağıtmadan daha fazla iş yapabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Memur
bahadir54
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
11/09/2017 :  17:30:21  Alıntı
şuan elimde olan 30,40bn ve ürün alcağım fabrikanın cari desteği böyle bi durumda yapmam gereken...

bu fabrikanın ürün çeşitliliği ne? girmek istediğin sektörde okadar çok ürün var kimüşteri bir ürünü satın alırken değer ürünüde talep edicek ve yok diyemezsin? çalışacağın fabrikanın ürün çeşidi yada senin açacaksan eğer dükkanındaki ürün çeşidin bol olmalı. yoksa zorlanırsın.
Bahadır KARA

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İthalat / İhracat
karsiyakali
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
12/09/2017 :  01:12:41  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - bahadir54
şuan elimde olan 30,40bn ve ürün alcağım fabrikanın cari desteği böyle bi durumda yapmam gereken...

bu fabrikanın ürün çeşitliliği ne? girmek istediğin sektörde okadar çok ürün var kimüşteri bir ürünü satın alırken değer ürünüde talep edicek ve yok diyemezsin? çalışacağın fabrikanın ürün çeşidi yada senin açacaksan eğer dükkanındaki ürün çeşidin bol olmalı. yoksa zorlanırsın.

karsiyakali
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
12/09/2017 :  01:22:24  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - bahadir54

fabrikanın esas üretim ürünleri makine deterjanı parlatıcısı yağ çöz domestos vs. temizlik ürünleri sarp ürünler dediğimiz peçete,kürdan,paket malzelmeleri,pos rulo vs gruplarıda onun toptancısından tedarik edilcek ürünler bunlara cari açıyor bir diğer grup ıslak mendil amerikan servis kefen dediğimiz ürünlerde bi matbaya yönlendirilcek işler kar marjı %20,30 arası değişiyor ama bu işe girdim demem işi bırakmam demek girdim mi durma şansım yok demek şuan kazandığım net maaşım çok yorulsakda 3,4 demek ama yaptığım işin sonu yok şuan 3,4 kazanmayı geçtim 2,3 kazanabilirmiyim bu işte bildiğim bir şey daha bu ğün atacağım adım yarınki geleceğim istemiyorum 10 sene sonra garsonluk yapmak olay bu abiler aklımın yettiği kadar durumu açıkladım illa bu iş olcak diye bi kanun tabiki yok elimdeki sermayem belli gücüm belli aklınıza mantıklı bi iş fikri gelirse yorumlara açığım teşekkürler

karsiyakali
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
12/09/2017 :  01:26:05  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - wordsman
Güzel kardeşim,
psikolojini az çok tahmin edebiliyorum ancak evli ise bakmak gereken çocukların varsa bir daha düşün. Dükkan dükkan gezdiğinde muhtemelen açık hesap çalışmaz zorunda kalırsın. 3 lira 5 lira her yerde alacağın olur toplamakta zorluk çekersin. Sana tavsiyem illa bu alanda kendi işini yapmak istiyorsan temizlik ve ambalaj malzemeleri toptan ve perakende satışını yapabileceğin bir dükkan aç, çarşıda merkezi bir yerde, düğüncülere toptan tabaktı kaşıktı, çöp poşetiydi ürünler satabilirsin. Temizlik malzemelerini de perakendenin yanında büyük fabrikalara sunabilirsin. Yani dükkan dükkan gezmede büyük fabrikalara kurumlara yönel sermayeni çok fazla dağıtmadan daha fazla iş yapabilirsiniz.

yaşadığım şehir izmir karşıyaka yapmak istediğim iş bu değil aslında bi restaurant açmak bu işlerde hep dayanma gücü gücümü aşan işler kiralar çok yüksek hava paraları almış başını gidiyor:( kendi sermayemde en az riskle nasıl işin altından kalkabilirim düşünceleri kafamı alıp ***ürüyor sağ duyunuz ve anlama çabanız için ayrıyeten teşekkür ederim

Erdi Eryılmaz
Üye

Toplam 326 yazı
15/09/2017 :  01:50:54  Alıntı
Tebrik ederim. 3,4 bin tl yi nasıl kazandığınızı biliyorsunuz ve ona rağmen iş yapmak istiyorsunuz kafam rahat kendi işim olsun diyorsunuz. Umarım başarılı olursunuz azminizi bozmayın.
Ne Olursa Olsun Mücadeleni Bırakma Ki, Bir yerlere Gelebilesin ..

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Serbest meslek
karsiyakali
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
15/09/2017 :  18:03:30  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Erdi Eryılmaz
Tebrik ederim. 3,4 bin tl yi nasıl kazandığınızı biliyorsunuz ve ona rağmen iş yapmak istiyorsunuz kafam rahat kendi işim olsun diyorsunuz. Umarım başarılı olursunuz azminizi bozmayın.

bunlar hep gelecek kaygısı 15 senedir garsonluktan ekmek yiyorum nankörlük gibi gelmesin ama garsonluğu hiç bir zaman bi iş olarak göremedim yaşım daha genç buğün attığımız adımlar yarın yaşıyacağımız hayatı şekillendiriyor Allahım utandırmasın tşkkrler hayırlı işler sizlerede

körflanş
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
15/09/2017 :  18:52:27  Alıntı
Garsonluk bir iştir hemde onurlu şerefli bir iştir. ben 50 yaşın üstünde bütün hayatını garsonlukla geçirmiş ve işini çok seven özel davetlerde özel teklifler ile çalışan ve aranan garsonlar tanıyorum. çok mutlular gelirleri çok iyi evleri yazlıkları var ama işini çok seven insanlar. ama siz işinizi pek sevmiyorsunuz sorun burda sevdiğiniz bir işi yapmanızı tavsiye ederim.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.34 saniye.
03:04:57, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım