Ne Satabilirim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ne Satabilirim

süleyman özdemi
r
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
18/08/2017 :  23:50:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar partner arabam var. Bununla satılabilecek ürün araştırıyorum sizin tavsiye edebileceğiniz ürün varmı fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
fevja16
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
16/09/2017 :  12:55:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
zeytin yagı satmak ıstersenız yardımcı oluruz
Başarılı olmanın yolu çalış çalış çalış,,,

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Diğer
Hayat Yasin
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
16/09/2017 :  17:27:19  Alıntı
Yerel ve organik ürünlere yönelebilirsin. Örneğin Van'dan peynir getir mesela İzmir'e...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Muhasebe
imayex
Üye

Toplam 109 yazı
16/09/2017 :  19:20:00  Alıntı

-kestane balı-çiçek balı (üreticiden al-marketlere sat )
-yumurta peşin para (üreticiden al-marketlere sat )
-Fındık şu an 9 tl alıp 12 den satabilirsin perakende
-ALTIN al unut ! kazandırır.yada internet bankacılığı üzerinden YATIRIM HESABI açarak ALTIN alım satımı yapın bunda sabır gerekli sizde varsa olur
-Ege bölgesinden zeytinyağı alıp satabilirsin.
-saman bağlantısı yap hasat döneminden önce kış sezonunda elinden çıkar.
-80 000 daha bul topraktan inşaat işinden EV al bitimine yakın sat
-imara açılacak yerlerde m2 bazında arazi al.
-Tavsiye etmiyorum yapılan bir iş bana görede etik değil.saf kurt köpeği şecereli yavru dişi al 2 tane damızlık yap
-yazın tatil yörelerinde özellikle sahil bandında olur .maraş dondurması satışı yaptırın veya yapın
-yurt dışına İHRACAT yapan sağlam güvenilir birisi ile paranız kadar mala girip mal satışı deneyin ve her satışınız kadar büyüyün.(ORTAK-CILIK burası riskli tabi )
-Devre Mülk alabilirsiniz
-yaz döneminde DÜĞÜN SALONLARIYLA anlaşarak foto-müzik organizasyonu v diğer işlemleri organize edebirisiniz (bu biraz gayret ve yetenek sosyal yapı işi)
-Hasarlı arac alabilir toplatarak satabilirsiniz.(PERT demiyorum)
-ersağ-amway-avon....gibi türevleri olan ürünlerden sosyal grup kurarak pazarlama yapabilirsiniz

özgüven -unutulmuş bir para -gözüpeklik-çalışkanlık =T İ C A R E T

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Mühendis
Yildizy
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
16/09/2017 :  20:11:09  Alıntı
aracınızda satacağınız dağıtacağınız diğer ürünlerin yanında kokulu mum da düşünürseniz;

https://www.facebook.com/wellnax.mum.7

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
erdopaşa
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
23/09/2017 :  22:13:43  Alıntı
bende zeytinyağı üretiyorum tamamen doğal lakin pazarlayamıyorum bunu yapabilirim diyorsan zeytinyağını şişelenmiş şekilde sana verip satışını sen yapabilirsin.

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Satış / Pazarlama
fikret.avsar34
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
25/09/2017 :  10:20:04  Alıntı
Merhaba araç sahiplerine yönelik pratik araç numaratötü üretiyorum.
Her gün geze dolaşa 500 lira gibi bir para kazanıyorum. Ürün piyasada çok gerekli olan ama olmayan bir ürün
Şuan 100 kişi var benim ürünü satan düşünen yada merak eden varsa yardımcı olabilirim
05066927636

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
fikret.avsar34
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
25/09/2017 :  14:45:23  Alıntı
Merhaba araç sahiplerine yönelik pratik araç numaratötü üretiyorum.
Her gün geze dolaşa 500 lira gibi bir para kazanıyorum. Ürün piyasada çok gerekli olan ama olmayan bir ürün
Şuan 100 kişi var benim ürünü satan düşünen yada merak eden varsa yardımcı olabilirim
05066927636

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
aries
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
27/09/2017 :  08:51:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Havalar soğumaya başlıyor, eminönü, yeşildirek, mercan yokuşunun oralardan fular, atkı, paşmina, şal türü şeyler al arabnın arkasında metro çıkışları, halk pazarının çıkışlarında, kalabalık otobus duraklarının yakınlarında sat.... bir dönem yapmıştım fena da para bırakmamıştı.... şu an tam sırası...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
metin_çetin
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
24/04/2018 :  22:30:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kuruyemiş sataileceğinizi düşünüyorum. Şu yazıya bi bakın isteseniz: https://piyasaanketi.com/kuruyemis-cerez-isleme-ve-satisi-is-fikirleri/

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Öğretmen

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.02 saniye.
12:10:57, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım