Zeytinyağı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Zeytinyağı

importexport
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
16/08/2017 :  10:42:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

zeytinyağı ihracatı yapmak istiyorum. fikri olan arkadaşlat yazsın lütfen
import export

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
fevja16
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
16/09/2017 :  12:57:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
uretıcımısınız feycal@gmail.com fırmanızı tanıtıcı maılınızı beklıyorum
Başarılı olmanın yolu çalış çalış çalış,,,

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Diğer
otocenter
Üye

Toplam 207 yazı
19/09/2017 :  00:40:21  Alıntı
Yunanistanda 5 kg zeytinyagi 13-15 euro arasinda ,toptan fiati ,rekabet edebilirmisiniz ?
OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat
sonerya
Üye

Toplam 126 yazı
19/09/2017 :  11:28:46  Alıntı

biz de düsündük daha dogrusu nişanlım düsündüydü gitti giyimkentte ofis bile actı bayan ya destekde alırım sandıydı :) Mersin'e Tunus zeytinyağlarının 20 kg. tenekelerde 50 dolara geldiğini görünce hele Almanya, Avusturya, Çek, Polonya gibi düsündüğü bölgelere Yunan, Tunus hatta Lübnan zeytinyağlarının benzinden ucuza gittiğini görünce işini sabun ticaretine cevirdi Makedonya, Sırbistan Balkanlar bölgesine... sene 2014-2015 simdi piyasa nasıl bilemem ama bi site vardı ingilizce zeytinyağı borsası gibi.
Extra Virgin Olive Oil , Refined Olive Oil, Refined Olive-Pomace Oil gibi kategorilerde pdf dosyaları ile aylık değisim grafikleri var talep ve fiyat olarak mesela su anda ispanyada bile 4 euro/kg. bu da linklerden birisi http://www.internationaloliveoil.org/estaticos/view/133-eu-producer-prices
burada da yunanistan için kaynak whosale(toptan) 3 euro/kg. https://www.oliveoilmarket.eu/wholesale-olive-oil/
Tunus Lübnan gibi yerlere kendin vizesiz git gör yerinden 2,5 euroya alırsın.
pozitif yaklaşım empati ile mümkündür.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
otocenter
Üye

Toplam 207 yazı
19/09/2017 :  18:30:39  Alıntı
Dünya ticareti Almanyada dönüyor kimsenin memleketine gitmeye gerek yok hepsi buraya kendi ayaklari ile geliyorlar .Burada anuga fuari var hepsi orada
fiatlar cok uygun ve kredili satisa acik pesin ödeme yok al sat öde ,yeterki kredi sisteminde yerini al dogru calis sirketinin puanlari iyi olsun ,
Tunustan toptancilar genelde kontena ile alim yaparlar -Ispanya-Italya-Yunanistan ve elden gecirirler siselerler ,Türkiyede maalesef giderler cok yüksek ve maliyetler fiatlari etkiliyor sorunlari cözmek cok zor !!
OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.91 saniye.
03:49:36, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım