Mutfak Dolabı Showroom Kurulumu Yardım ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Mutfak Dolabı Showroom Kurulumu Yardım ?

Fd44
Üye

Toplam 103 yazı
17/07/2017 :  22:41:05   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İyi akşamlar arkadaşlar kafam çok karışık bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim Mutfak Dolabı showroomu açmak istiyorum ama içerde farklı alternatif ürünler de satmak istiyorum mutfak dolabının yanında farklı neler satabilirim vede farklı bir Showroom nasıl kurabilirim

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Diğer
evdecorium
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
22/07/2017 :  01:06:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Önce iyi bir araştırmacı ile anlaşın. Size özgün modeller bulsun. Sonra bunları 3d olarak tasarlatıp mağazaya uygulayın. Yenilikçi bir iç tasarımcı ile birlikte çalışmanız her zaman iyidir. Bütçeniz uygunsa başlarken profesyonel başlayın ki farkınız olsun. Zaten fiyat farkından fazlası ile çıkarırsınız giderinizi.

Yerleşim : Türkiye / Aksaray  |  Meslek : İnternet
Fd44
Üye

Toplam 103 yazı
22/07/2017 :  11:03:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Aynen Ben de öyle düşünmekteyim tamamen planlı programlı profesyonel bir şekilde tasarlatmak istiyorum ama velakin sıcak para getirecek başka ürünlerde satmak istiyorum tabii sektöre yakın bir şeyler olabilir diye düşünüyorum Çünkü her sektörde olduğu gibi sıcak para çok önemli. Showroom İçinde başka neler satabilirim sizce sayın evdecorium ?

Fd44
Üye

Toplam 103 yazı
30/07/2017 :  00:09:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Güncel arkadaşlar son bir ayım kaldı harekete geçmem lazım

galerisami
Üye

Toplam 232 yazı
30/07/2017 :  01:11:55  Alıntı
İlk akla gelen ankastre cihazlar, dekorasyon ürünleri mutfak eşyaları olabilir. Su arıtıcı ve çöp öğütücü de düşünün...
A.Sami Cansu
543 595 34 80

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ferhattayfun
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
30/07/2017 :  02:32:43  Alıntı

Alanınız kaç metrekare, nasıl bir yerde, bütçeniz nasıl vs vs. bilgileri paylaşırsanız daha çok yardımcı olacak kişiler olabilir. Bütçeniz ve yeriniz uygunsa parke, duvar kağıdı, tezgah için mermer, evye batarya, mutfak için masa sandalye takımı, mutfak halısı, tezgah duvarı için seramikler taşlar vs vs.. Kısacası evinizin mutfağına bakın orada ki her şeyi satabilirsiniz. Bütçeniz ve alanınız büyükse evkur gibi ne kadar çok çeşit o kadar çok müşteri demek.
Doğruluktan Şaşma

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişim
Fd44
Üye

Toplam 103 yazı
05/09/2017 :  17:13:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
200 metre kare bir yer var kiralık orayı düşünmekteyim daha çok yer kaplamıycak ama sıcak para getirecek ürünler arıyorum güzel örnekler vermişsiniz kar marji bakımından vede satılması bakımından çabuk ve çok hangi ürünler olabilir acaba

Fd44
Üye

Toplam 103 yazı
18/09/2017 :  14:25:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Güncel

Cyber
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
26/10/2017 :  15:27:33  Alıntı
açtın mı FD44 ?

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Yöneticilik
Fd44
Üye

Toplam 103 yazı
28/10/2017 :  21:56:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sayın cyber dükkanı tuttular gözlükçü açtılar maalesef :( arayıştayım dükkan yeri için . Diğer potansiyel rakiplerimi gözlemliyor vede araştırıyorum genelde showroomlarında mutfak dolabı yanında banyo dolabları satıyorlar tamamen farklı ne satarım diye boş zamanlarımda araştırıyorum hala ! Varmı bir öneriniz ?

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.88 saniye.
14:24:11, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım